Ücretsiz Firma Kaydı

Ücretsiz Firma Kaydı

Ücretsiz Firma Kaydı

Bir firmanın tanıtımı için belirli maliyetler gerekmektedir. Bunlar firmanızı anlatmak için vereceğiniz reklam ve tanıtım maliyetleri olacaktır. Ancak firma rehberi ile tanıtım maliyetleri tarih oluyor. Firmanızı hiçbir ücret ödemeden firma rehberine kaydedebilirsiniz. Ücretsiz firma kaydı ile kendi reklamınızı kendiniz yapabilirsiniz.

Kaydınızı ücretsiz bir şekilde oluşturduktan sonra size verilen alan içerisine firma ile ilgili dilediğiniz bilgiyi verebilir, firmanızı dilediğiniz gibi tanıtabilirsiniz. Böylece yeni kullanıcılara ve potansiyel müşterilerinize kendinizi anlatma ve tanıtma fırsatı bulursunuz. Bu da sizi rakiplerinizden bir adım öne taşır.

Firma rehberi firmanızı aramalarda ilk sıralara taşıdığı gibi aynı zamanda size kullanıcılara direkt ulaşma fırsatı da tanır. Burada yer alan bilgiler doğrultusunda kullanıcılar, yani potansiyel müşterileriniz firma bilgilerine rahatlıkla ulaşır ve sizinle iletişime geçer.

Firmanızı aramalarda üst sıralara çıkarmak, tanıtımınızı yapmak ve daha fazla müşteriye sahip olmak istiyorsanız siz de hemen firma rehberine ücretsiz olarak firmanızın kaydını yaptırın. Siteye kaydınızı yaptırmanızla birlikte firmanız adına açılacak alanda iş yerinizin tüm bilgilerini paylaşabilirsiniz.

Bu bilgilerden bazıları şu şekildedir;

  • Firmanızın ismi ve numarası,
  • Hizmet verdiğiniz il ve ilçeler,
  • Firmanızın açık adres bilgisi ve telefon numaraları,
  • Hizmet sektörünüzün bilgisi,
  • Firmanızın web sitesi,
  • Navigasyon için yol tarifi,

Son olarak alt kısımda firmanıza dair tüm bilgileri paylaşabilirsiniz. Tüm bu bilgiler potansiyel müşterilerinizin size ulaşmasını daha kolay hale getirecektir. Ayrıca rakiplerinizden farklı olarak yaptığınız işler varsa bunları da bu alanda belirtmeniz rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlayacak ve müşteri potansiyelinizi arttıracaktır.

Eğer firmanın kapalı olduğu günler bulunuyor ise, buna da bilgileriniz arasında yer vermeniz müşterilerinizin iş saatleri ve günleri içerisinde size ulaşmasını sağlayacaktır. Bu da müşteri kaybetmeyeceğiniz anlamına gelir.

Ücretsiz Adres Kaydı

İnternet kullanıcıları arama motorlarında arama yaptıklarında daima en üstte çıkan firmayı tercih ederler. Çünkü bu durum onlara güven verir. Siz de firma rehberine ücretsiz adres kaydı yaptırarak firmanızın tanıtımını yapabilir ve firmanızı üst sıralara taşıyabilirsiniz.

Arama listelerinin üst sıralarında yer alacak olan firmanıza kullanıcılar size ait olan kısımda yer alan bilgilerinizden erişeceklerdir. Böylelikle etkili ve hızlı bir şekilde müşteri portföyünüzde artış olacaktır. Bu da firma başarısını iki katına çıkaracaktır. Dolayısı ile bu durumda firmanızı, rakiplerden bir adım öne taşıyacaktır.  

Firmanızı dilediğiniz gibi tanıtabileceğiniz firma rehberi ile kayıt ve tanıtım için ücret ödemenize gerek yoktur. Ücretsiz adres kaydı ile siz de öncü firmalar arasında yerinizi alın. Firma rehberine kaydınızı ücretsiz olarak yaptırabilir ve firmanızın tanıtımını yapmaya başlayabilirsiniz. Tanıtım sayfanızda firmanıza dair tüm bilgileri paylaşabilir ve kullanıcıların firmanızı yakından tanımasına olanak sağlayabilirsiniz.  

Firmanızı daha fazla kullanıcıya tanıtmanız da daha fazla müşteriye ulaşabileceğiniz anlamına gelmektedir. Üstelik tanıtım ve kayıt için hiçbir ücret ödemeden.

Yukarı