Firma Ekle Ücretsiz

Firma Ekle Ücretsiz

Firma Ekle

Firmalara ücretsiz olarak kayıt olma ve tanıtım imkanı sunan firma ekle (firma rehberi) ile siz de firmanızı üst sıralara taşıyabilirsiniz. Tanıtımını firma rehberi ile yaptığınız firmanız aramalarda üst sıralarda yer alacağından daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlayacaktır.

Özellikle yeni ve büyümeye çalışan firmalar için tanıtım oldukça önemlidir. Ancak reklam ve tanıtımlar için belirli bir maliyet ayrılmaktadır. Firma rehberi ile tanıtımınız için bir bütçe ayırmanıza gerek yok. Ücretsiz olarak kaydınızı yapabilir ve tanıtımınızı yapmaya başlayabilirsiniz.

Onlarca firma arasından firmanızı öne çıkarabilir ve daha fazla müşteriye ulaşabilirsiniz. Bu da rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. Site içerisinde firmanıza dair kullanıcının bilmesi gerektiğini düşündüğünüz tüm bilgileri paylaşabilirsiniz.

Genellikle firmalardan beklenen bilgiler şu şekildedir;

  • Firma ünvanı ve numarası,
  • Hizmet edilen bölgenin il ve ilçe olarak bilgisi,
  • Hangi sektöre hizmet ettiği,
  • Firmanın açık adresi ve telefon numaraları,
  • Eğer kurum için ulaşılacak yetkili bir isim varsa bu kişinin adı soyadı bilgisi,
  • Firmaya ait web sitesi varsa adresi,
  • Navigasyon için yol tarifi.

Bunların dışında firmanızın çalışma standartları, yaptığı işler, çalışma saatleri ve müşterilerinizle paylaşmak istediğiniz diğer bilgiler için de bir bölüm yer almaktadır. Bu bölümde yapacağınız tanıtımınız ile müşterilerin ilgisini çekebilir ve sizi tercih etmelerini sağlayabilirsiniz. Bu da sizi rakiplerinizden bir adım çıkardığı gibi aynı zamanda müşterilerinizin de artmasına neden olacaktır.

Firmanızı ne kadar fazla kişiye ulaştırırsanız, o kadar fazla geri dönüş alabilirsiniz. Bunu daha hızlı ve etkili bir şekilde firma rehberi ile yapmanız mümkündür.

Ücretsiz Firma Ekle

Firma rehberine ücretsiz firma ekle seçeneği ile siz de katılabilir ve firmanızın büyümesini hızlandırabilirsiniz. Sitede firmanız için oluşturacağınız kayıt ve tanıtım için ücret ödemezsiniz. Tamamen ücretsiz olan kayıt ve tanıtım ile birlikte kısa sürede müşteri sayınızda artış olacaktır.

Firma rehberi, firmanızın aramalarda üst sıralarda yer almasını sağlamakla birlikte, tanıtım için ayrılan bölümde yer alan bilgilerle kullanıcıların size ulaşmasını daha kolay ve çabuk hale getirmektedir. Dolayısı ile hem güvenilir bir firma olursunuz, hem de daha fazla müşteriye ulaşırsınız. Üstelik tüm bunları ücretsiz şekilde elde edersiniz. Yapmanız gereken tek şey; firmanızı doğru ifade ederek, müşterilerin sizi tercih etmesiniz sağlamanızdır.

Kullanıcıların aradıkları tüm bilgilere anında ulaşabilmeleri firma için artı puan demektir. Siz de firmanızı daha üst sıralara çıkarıp, lider firmalar arasında yerinizi almak istiyorsanız, siz de firmanızı firma rehberine ekleyin. Kullanıcı ile firmanızı en hızlı şekilde buluşturarak, firmanızı bir adım ileri taşımanızda yardımcı olur.

Etkili ve hızlı ilerlemenin tek adresi firma rehberine ücretsiz firma kaydınızı oluşturun ve anında firmanızın ücretsiz tanıtımına başlayın.

Yukarı