Adres Kaydı

Adres Kaydı

Adres Kaydı

Adres kaydı, firmanızı aramalarda ilk sıralara taşımanıza yardımcı olur. Firmanızı ücretsiz olarak kaydedebileceğiniz Google dostu, yeni nesil arama rehberi ile siz de rakiplerinizin önüne geçin. Eğer firmanız yeni kurulduysa ve tanıtıma ihtiyacı varsa sektöre giriş için oldukça büyük bir adım olacaktır. Buradan daha fazla kullanıcıya ulaşarak firmanızı daha iyi ve net bir şekilde tanıtabilirsiniz.

Yeni kurulmuş bir firma değilseniz de daha fazla kullanıcıya hızlı bir şekilde ulaşarak, daha fazla müşteri edinebilirsiniz. Kullanıcılar arama motorunda ilk sıralarda gördükleri firmalara güven duyarlar ve iletişime geçmek isterler. Listenin üst sıralarında yer alan firmanızın iletişim bilgileri üzerinden size hızlıca ulaşılacaktır. Böylece firmanız sürekli yeni müşteriler kazanmaya devam edecektir. Bu da başarınızı daha fazla katlayarak, rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayacaktır.

Her sektörde firmanın yer aldığı siteye kaydınızı ücretsiz gerçekleştirebilir ve kullanıcılara kendinizi tanıtabilirsiniz. Aramalarda üst sıralarda çıkmanızı sağlayan Google dostu, yeni nesil arama rehberi ile firmanızı sektöründe öncü firma haline kısa sürede dönüştürebilirsiniz.

Firmanızı tanıtırken yer alacak bilgiler şöyledir;

  • Firmanızın ismi ve firma numaranız,
  • Hangi bölgelere hizmet verdiğiniz,
  • Firmanızın açık adresi, telefon numarası gibi müşterilerin kolaylıkla ulaşmasını sağlayacak bilgiler,
  • Hangi sektörde hizmet verdiğiniz,
  • Firmaya ait web sitesi bulunuyor ise web sitesi adresi,
  • Açık adresinizin navigasyon için yol tarifi,
  • Firma tanıtımı,
  • Firmanın açık olduğu gün ve saatler.

Burada verdiğiniz bilgiler doğrultusunda firmanızın sitesine yönlendirdiğiniz kullanıcılar firmanız hakkında daha detaylı bilgiye sahip olacaktır. Eğer firmaya ait web sitenizi henüz oluşturmadıysanız ayrıntılı tanıtımınızı firma rehberinden de yapabilirsiniz. Bu şekilde sektörde yeni olsanız dahi rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız.

Firma rehberi aracılığı ile müşterilerinizle paylaşmak istediğiniz tüm bilgileri sunabilirsiniz. Referanslarınız ya da tanıtım yazınız gibi yaptığınız işlere dair bilgilerin yer alması kullanıcıların daha fazla bilgi edinmesine ve yaptığınız işleri anlamasına yardımcı olacaktır.

Böylelikle firmanızı daha fazla kullanıcıya tanıtarak daha fazla kullanıcı ve potansiyel müşteriye ulaşırsınız. Bu da kullanıcılardan daha fazla geri dönüş alarak müşteri portföyünüzü artıracağınız anlamına gelmektedir. Üstelik tüm bunlar için kaydınızı ücretsiz olarak oluşturabileceksiniz.   

Ücretsiz Firma Tanıtımı

Yeni bir firma kurduğunuzda ya da firmanızı daha fazla kullanıcıya tanıtmak istediğinizde bunun için reklam maliyetleri söz konusu olmaktadır. Ancak firma rehberi ile ücretsiz bir şekilde firmanızın reklamını yapabilir ve daha fazla kullanıcıya tanıtabilirsiniz. Burada yapacağınız ücretsiz tanıtım ile firmanızı sıfır maliyetle bir adım öne taşımış olacaksınız.

Firmanızı tanıtabileceğiniz firma rehberinde kayıt ve tanıtım için herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Aramalarda üst sıralarda çıkmanızı sağlayan site aracılığı ile siz de firmanızı bir adım ileriye taşıyabilirsiniz. Daha fazla kullanıcıya kendinizi tanıtmanız ise size yeni müşteriler olarak geri dönecektir.

Yukarı