Zirve Karot Konya Karatay

Firma No
667753592D
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Aykent San Sit 10698 sk NO:10 Karatay/KONYA Karatay Konya
Telefon
0332238733
Yetkili
Firma Rehberi
Görüntülenme
12411
Navigasyon
Yol Tarifi
    Firmamız ZİRVE KAROT 1995 yılından bu yana, Türkiye genelinde hizmet vermekte olup sektöründe her daim öncü kuruluş olmanın haklı gururu’nu yaşamaktadır. İnşaat sektörümüz son yıllarda büyük bir hamle yaparak,   Çağımız teknolojisiyle entegrasyona geçmiş,ilkel yöntemlerle çalışmayı bırakmıştır.   Karot ile beton delme, hidrolik raylı kesme, derz kesme, filiz ekme, beton kırma, halatlı kesme, beton çatlatma, carbon plaka ve elyaf ile güçlendirme alanlarında hizmet vermekte olup…   AMACIMIZ; Siz müşterilerimize en kaliteli ürünü en uygun fiyata, En iyi hizmet anlayışıyla sunmak için çalışmak.   İLKEMİZ; İş güvenliği, kalite, iyi hizmet, zamanında iş teslimi, uygun fiyat, Kısa ve uzun vade’de insan sağlığını korumak. Tüm Çalışanlarımız Değerlidir.   FARKIMIZ; Önce kişilerin kalitesine yatırım yapılması Hız, yenilik ve teknoloji ye önem verilmesi Dürüst bütünlük ve grup anlayışı ile çalışılması Müşteri için yapılabileceklerin ilk oluşumda sunulması Sonuç odaklı kalarak, gayretli ama önce MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ nin korunması..   Tek değiliz, ama en iyiyiz.... Sloganı ile bu teknolojiyi siz müşterilerine, zaman ve yer gözetmeksizin profesyonel kadro, geniş makine parkuru, güvenilir bir yönetim kalite ve hız dâhilinde…   Türkiye nin her bölge ve yöresinde ( 7/24 ) hizmet vermeye devam edecektir.       Betona şekil vemek zordur, biz bu zorluğu biliyoruz. marka olmakta kolay değildir.   1995 yılında sektöre yeni bir soluk getirdiğimiz zaman,   BETON DELME,BETON KESME,BETON KIRIM ,FİLİZ EKİMİ

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres ya da konum bilgimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza telefon, mail ve adres bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Zirve Karot Konya Karatay olarak biz vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla bizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmektedir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Şirket olarak bizler sektöründe beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en hızlı biçimde çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa yoldan çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Profesyonel veya en kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen irtibat kurunuz.

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 0332238733 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Aldığınız ya da almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de çok önemlidir.

İletişim kurduğunuzda hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; size en mükemmel hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı tüm bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olabilirsiniz. Sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı