ZEYLİN PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİC A.Ş

Firma No
2DF445B698
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Emek Mah Pınar cad Resim Sokak No:4/3 Sancaktepe-İstanbul
Telefon
02163140044
Yetkili
KADİR ÇAKMAK
Web Site
zeylin.com
E-Posta
info@zeylin.com
Görüntülenme
13802
Navigasyon
Yol Tarifi
ZeylinPazarlama İç Ve Dış Ticaret A.Ş Türkiye´deki Alüminyum sorunlarını bir nebzede olsa gidermek adınamüşteri kitlesine geniş bir yelpazede kaliteli ve sürekli hizmet sunmak üzereyola çıkmış bulunmaktadır. Kurucularının sektördeki güçlü deneyimi ile hayatınabaşlayan firmamız Satışa sunduğu tüm Alüminyum küpeşte aksesuar ürünlerininkalite belgelerine itina gösteren Şirketimiz, ISO, TSE ve benzeri kalitegüvence belgelerinin olması hassasiyetlerimizin ve uluslar arası kalitepolitikalarına önem verdiğinin en önemli göstergelerindendir. Güçlü makine parkuru ile küpeşte aksesuar sektörüne iddialıbir giriş yapan Zeylin Pazarlama İç Ve DışTicaret A.Ş , sürekli devam edecek yatırımları ve gelişimleriile sektörün en kaliteli ve en başarılı markası olmayı hedeflemektedir. Tüm metal işleme işçiliklerini, polisaj ve eloksalişçiliklerini komplike bir biçimde kendi tesisi içerisinde tamamlamaktadır. tümüretim, alüminyum profil girişi ile başlar ve paketlenmiş ürün haline gelenekadar kendi tesisinde en modern ve gelişmiş tekniklerle nihai halini alır.Kalite ve istikrar beklentisi için en önemli koşul olan bu nitelik firmamızı piyasadaayrıcalıklı hale getirmektedir. Tüm teknik kadrosu ve deneyimli müşteri temsilci kadrosu ilepazara hizmet sunan ZeylinPazarlama İç Ve Dış Ticaret A.Ş , değişmez sloganı olan “ÇÖZÜM ÜRETMEKBİZİM İŞİMİZ” sözünün tam karşılığını sunmaktan gurur duyar.  

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ayrıca alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Firma olarak bizler konusunda değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Profesyonel veya en güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile yararlanmak için lütfen firmamız ile iletişime geçiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; size en profesyonel hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Aldığınız veya almayı istediğiniz hizmetler için yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ve müşteriler için çok önemlidir.

ZEYLİN PAZARLAMA İÇ VE DIŞ TİC A.Ş olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile kuruluşumuzla irtibat kurmanız halinde size en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 02163140044 Ayrıca web sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da konum bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı