ZEREN FILTRE ZEREN TEKSTİL İML.PAZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. İstanbul

Firma No
984034F9E5
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
MERKEZ MAH. HÜRRİYET BULVARI NO:237 KAT: 1-2-3 YAKUPLU BÜYÜKÇEKMECE İstanbul
Telefon
2128766379
Yetkili
Firma Rehberi
Web Site
www.zerenfiltre.com
Görüntülenme
12127
Navigasyon
Yol Tarifi
ZEREN FİLTRE TÜM SEKTÖRLERDE ATIK SU ARITMA VE ARITMA TESİSLERİNDE KULLANILAN FİLTREPRES, FİLTRE PRES BEZİ, PLAKASI VE TÜM FİLTRE EKİPMANLARININ TEMİN VE İMALATINI GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR. TÜM ISLAK VE KURU FİLTRASYONDA KULLANILAN FİLTRE BEZLERİNİN İMAL   ARITMA FİLTREBEZİ FİLTREPRESBEZİ FİLTREPRES FİLTREPRESPLAKASI ATIKSU ARITMA FİLTRE FİLTRE EKİPMANLAR

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak konusunda tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, problemlerinizi en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla çalışmaktayız.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde problemlerinizi hızlıca çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; sizlere en iyi hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

ZEREN FILTRE ZEREN TEKSTİL İML.PAZ.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. İstanbul olarak bizler hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizle bizler ile irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı olacak şekilde talebinizi gerçekleştirmektedir.

Mükemmel veya en kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlarla yararlanmak için firmamız ile irtibata geçin.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. İşletmemize mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bilgilere sayfamız üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Sahip olduğunuz ya da almayı istediğiniz hizmetler için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşteriler için önemlidir.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 2128766379 Ayrıca web sitemizde bulunan adres ya da e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı