Zeki Ünaldı Otomotiv

Firma No
14B396951E
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
ŞaşmazOtoSanayiSitesi 1.Cadde 2573. (Eski 24.) Sokak No. 41 Şaşmaz ANKARA
Telefon
03122781414
Web Site
zekiunaldi.com
E-Posta
info@zekiunaldi.com
Görüntülenme
12354
Navigasyon
Yol Tarifi
Şaşmaz sanayi bölgesinde hizmeti veren Zeki Ünaldı Otomotiv, Zeki Ünaldı tarafından 1974 yılında kurulmuştur. Bugün servis, Zeki Ünaldı Otomotiv?in armadasıdır. Zeki Ünaldı Otomotiv, 3.200 m² alan üzerinde, 2.200 m² kapalı alana sahiptir. Zengin donanım ve ekipmana sahip olan servis, yıllık 3.500 araç kapasitesi ile faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Zeki Ünaldı Otomotiv Ankara?da gücün ve güvenin simgesidir. Sunduğu servis kalitesiyle yatırım yaptığı her alanda kısa sürede pazarında güçlü ve saygın bir konuma gelmiştir.  

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa zamanda çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak bizler konusunda değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, sorunlarınızı en kısa zamanda çözmeyi hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres veya harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Aldığınız ve almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Alacağınız hizmetlerle alakalı bilgilere bu sayfadan kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Zeki Ünaldı Otomotiv olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Sayfamızdan verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 03122781414 Ayrıca sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ve e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Mükemmel ve en güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile faydalanmak için firmamızla irtibata geçin.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı