Zeki Otomotiv

Firma No
D46AD8A822
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Zafer Mah. Yeni Sanayi Sitesi 2-A10 Blok No:11/12 Çorlu / TEKİRDAĞ
Telefon
02826512798
Web Site
zekiotomotiv.com.tr
E-Posta
info@zekiotomotiv.com.tr
Görüntülenme
14244
Navigasyon
Yol Tarifi
Firmamız Zeki Otomotiv Tekirdağ /ÇORLU ilçesinde otuz yılı aşkın bir süredir FORD yedek parça satışını Perakende olarak yapmakta iken değişen dünya ve piyasa koşulları nedeni ile yeni bir oluşuma imza atmış bulunmaktadır. Firmamız FORD markalı BİNEK VE H.TİCARİ olmak üzere bakım ,onarım ve yol hizmeti vermekte olup (7/24) , Orj. Arıza tespit cihazı IDS-VCM kullanabilen personel ile birlikte, BOYA VE KAPORTA hizmetlerine de başlamış bulunmaktadır. Firmamız hizmet yeterlilik belgesi olan TSE 12047 ile birlikte yetkili servisler ve motorlu araçlar için kurallar Standardına uygun hizmet vermektedir. Servisimiz de 01.Mayıs 2012 itibari ile Egsoz Gazı Emisyon pulu satışları da başlamıştır. Teknik personelimiz FORD OTOSAN eğitimli olup güncel kurs ve eğitimleri de almaya devam etmektedir. Servisimizde O km araçlarınızın periyodik bakım ve onarımları ekonomik fiyatlarla ve Ford Orijinal yedek parçaları kullanılarak yapılmaktadır.  

Zeki Otomotiv olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim kanallarını kullanarak firmamızla irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirecektir.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bütün bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Sayfamızdan verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02826512798 Ayrıca sayfada bulunmakta olan açık adres ya da e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Profesyonel ve en kaliteli hizmetlerimizden ucuz fiyatlar ile faydalanmak için lütfen bizimle irtibat kurun.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Ek olarak konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Şirket olarak biz konusunda değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla çalışmaktayız.

Bizi ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz veya konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Aldığınız ya da alacağınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ya da müşteriler için oldukça önemlidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı