ZDS | ÇELİK-OTOMATİK KEPENK SİSTEMLERİ

Firma No
0230C24C17
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Karadenizliler mahallesi Çarşı Başı caddesi No 157 İzmit
Telefon
02623240402
Yetkili
Rıdvan Karaman
Web Site
izmitotomatikkepenk.com
E-Posta
info@izmitotomatikkepenk.com
Görüntülenme
12698
Navigasyon
Yol Tarifi
Tedbirinizi alın; Risk almayın, Emniyette olun Tüm kredi kartları geçerlidir. Bonus karta 5 taksit imkanı Kepenk Tamir Acil: 533 336 2216 geniş bir yelpazede müşteri ihtiyaç ve taleplerine cevap verebilecek şekilde otomatik kapı ve kepenk sistemleri üretmekteyiz 90 Derece Açılan Bahçe Kapı Sistemleri, Bahçe Kapıları, Bariyer Sistemleri, Çelik Sarmal Yangın Kapılar, Duman Perdeleri, Ferforje Kapı, Fotoselli Kapı Sistemleri, Garaj Kapıları, Hastane Kapıları, Kepenk Sistemleri, Otomatik Kapı Sistemleri, Otomatik Kepenk Sistemleri, Otomatik Panjur Sistemleri Otomatik Panjur, Panik Çıkış Kapı sistemleri PVC Şerit Perdeler, Sarmal Kapılar, Seksiyonel Kapı Sistemleri, Yana Katlanır Kapılar, Yana Kayar Kapı Sistemleri, Yana Kayar Otomatik Cam Kapılar, Yangın Perdeleri, Yüksek Hızlı PVC Kapılar alanlarında faaliyet göstermektedir.  

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da konum bilgimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Alacağınız hizmetlerle alakalı tüm bilgilere sayfamız üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Aldığınız ve almayı istediğiniz hizmetler için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizler ile paylaşınız. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Mükemmel ya da en güvenilir hizmetlerden hesaplı fiyatlar ile yararlanmak için lütfen firmamız ile irtibat kurun.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02623240402 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa zamanda çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

ZDS | ÇELİK-OTOMATİK KEPENK SİSTEMLERİ olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile kuruluşumuzla iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmekteyiz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak biz alanında tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı