Zatel Pres Döküm (İstanbul)

Firma No
4050586E7A
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Istasyon Mevkii 81700 Tuzla - ISTANBUL
Telefon
02163951302
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
zatel.com.tr
E-Posta
info@zatel.com.tr
Görüntülenme
13003
Navigasyon
Yol Tarifi
ZATEL, kurucusu Şevket Belgin tarafından 1948 yılında İstanbul´da alüminyum ve zamak alaşımlarından basınçlı döküm yöntemi ile üretim yapmak üzere kurulmuştur. Basınçlı döküm mamüllerinin üretimi konusunda uzmanlaşmış olan ZATEL, günümüzde modern üretim teknikleri ile aşağıdaki endüstrilerin bütün ihtiyaçlarını karşılamaktadır: ? Beyaz eşya endüstrisi ? Otomotiv endüstrisi ? Telekominikasyon endüstrisi ? Tarım aletleri endüstrisi ? Elektrik ve mekanik endüstrisi 1970 yılında kurulan İstanbul Tuzla´daki tesiste, ZATEL´in 40 - 1200 tonluk kapama kuvvetine sahip 25 adet basınçlı döküm makinesi mevcuttur. İleri vakum teknolojisi ile entegre edilmiş bu makinalarda komplike basınçlı döküm parçaları yüksek kalitede üretilmektedir. ZATEL´in üretim kapasitesi 3.000 ton/yıl´dır. Fabrika bünyesinde bir adet vibrasyon ve bir adet de empregnasyon sistemi mevcuttur.  

İletişim kurmanız halinde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Bizleri ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz ve harita bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Web sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar bilgi sahibi olursunuz. Ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 02163951302 Ayrıca sayfada bulunan adres ya da e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Zatel Pres Döküm (İstanbul) olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim numaralarımızla firmamızla irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam ediyoruz. Ek olarak alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Şirket olarak biz sektöründe öncü firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bununla birlikte, problemlerinizi hızlıca çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba göstermekteyiz.

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı tüm bilgilere sayfamız üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Sahip olduğunuz veya almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Profesyonel ve en güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile yararlanmak için lütfen bizler ile irtibat kurunuz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı