Yurt içi uçak bileti Yurt dışı uçak bileti Yurt içi Otel Satışı Yurtdışı Otel Satışı Vize Servisi Araç kiralama ve Transfer temini ve hizmetleri Özel etkinlik hizmetleri Kongre hizmetleri DOKA TURİZM SEYEHAT ACENTESİ Kayseri

Firma No
D4013F51F0
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
KILICASLAN MAH. SİVAS BULVARİ BASKENT APT. NO:88/8 Kayseri
Telefon
03523207000
Yetkili
Firma Rehberi
Web Site
www.biletlazim.net
Görüntülenme
12212
Navigasyon
Yol Tarifi
Karşılıklı saygı, dürüstlük ve güveni temel alarak, sunduğumuz hizmet kalitesi ile müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde cevap vermek, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, sektördeki yeniliklerde lider olmak, belirlenmiş kalite standartlarımızı uygulamak, teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak, hizmet ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmektir.Hizmet verdiği bireylere ve çözüm ortağı olduğu kuruluşlara hizmetin her aşamasında yanında olmak, daima gelişime açık, çalışılması tercih edilen, sektöründe tanınan ve itibarlı bir marka olmaktır.   UÇAK BİLET TATİL SEYEHAT TURİZM

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 03523207000 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı bütün bilgilere sayfamız üzerinden erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Yurt içi uçak bileti Yurt dışı uçak bileti Yurt içi Otel Satışı Yurtdışı Otel Satışı Vize Servisi Araç kiralama ve Transfer temini ve hizmetleri Özel etkinlik hizmetleri Kongre hizmetleri DOKA TURİZM SEYEHAT ACENTESİ Kayseri , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak şirketimizle irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Bizimle iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa yoldan çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Sahip olduğunuz ya da almayı istediğiniz hizmetler için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres veya konum bilgilerimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca konusunda profesyonel ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak bizler alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba sarf etmekteyiz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Profesyonel ve en kaliteli hizmetlerimizden cazip fiyatlarla faydalanabilmek için işletmemiz ile irtibat kurun.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı