Yükselen Tesisat - Su Kaçağı Bulma ve Petek Temizleme Yükselen Tesisat İstanbul Kağıthane

Firma No
3F033C59E2
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Merkez mah. Hasbahçe cad. No:29/A KAĞITHANE/ İSTANBUL Kağıthane İstanbul
Telefon
02123223751
Yetkili
Firma Rehberi
Web Site
www.yukselentesisat.com
Görüntülenme
12676
Navigasyon
Yol Tarifi
https://www.yukselentesisat.com Firmamız 2004 yılından beri su kaçağı, tıkanıklık açma, petek temizliği ve mekanik tesisat konularında uzman ekibimiz ve yılların tecrübesiyle hizmet vermektedir.   su kaçağı bulma

İşletmemizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı hızlıca çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Profesyonel veya en güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlarla yararlanmak için lütfen iletişim kurun.

Sahip olduğunuz veya almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de önemlidir.

Web sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02123223751 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres ya da e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yükselen Tesisat - Su Kaçağı Bulma ve Petek Temizleme Yükselen Tesisat İstanbul Kağıthane olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim numaralarımızla şirketimizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı bütün bilgilere sayfamız üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmekteyiz. Bilginiz olsun konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak alanında tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, problemlerinizi en hızlı şekilde çözmeyi hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla azami çaba sarf etmekteyiz.

Bizi ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve harita bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; size en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı