Yontar Un

Firma No
81B66E989C
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Fatih Mahallesi Kağızman cad.257 sokak No.4 Merkez Ağrı
Telefon
04722153410
Web Site
yontarun.com.tr
E-Posta
rahmi.yontar@hotmail.com
Görüntülenme
15043
Navigasyon
Yol Tarifi
Dedelerimizden gelen ve 50 yıldan beri değirmencilik sektörü ile un üretmekteyiz.Gelişen Teknoloji ile ihtiyaçların ileri seviyeye çıkması kaliteli bir üretim safasının ortaya çıkmasına ve doğal olarak Yontar Un Fabrikası oluşmuştur. Tam 4 yıldır un üretimi konusunda Türk değirmencilik sektörünün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır. Günlük 100 tonluk bir kapasiteye sahip tam otomatik bir tesistir. Kurulduğu yıldan bugüne ürünlerinin kalitesini ve çeşitlerini gidererek artıran firmamız sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip edip kendini yenileyerek her geçen gün piyasadaki güvenilirliğini ve kalitesini kanıtlamıştır.ISO 22000ve HACCP gibi sertifikalara sahip olan ve unda isim yapmış bir marka olan Yontar Un, hem iç hem de dış piyasada kalitesini belgeleyerek müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyar

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon no: 04722153410 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres veya e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yontar Un , hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak firmamızla irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmekteyiz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak bizler alanında tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İletişime geçtiğiniz takdirde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere web sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa sürede çözüm sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Mükemmel ya da en güvenilir hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile yararlanmak için işletmemiz ile irtibat kurunuz.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres ya da harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Sahip olduğunuz veya almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı