Yılka Kablo

Firma No
ABFF53ED27
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Gebze O.S.B. Molla Fenari Yolu, Belediye Asfalt Şantiye Mevkii No:20 Pelitli - Gebze / Kocaeli
Telefon
02627514646
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
yilkakablo.com
E-Posta
info@yilkakablo.com
Görüntülenme
14201
Navigasyon
Yol Tarifi
1980 yılında alüminyum iletkenli hava hattı kablosu üretmek amacı ile Yılmazlar Kablo ünvanı ile kurulan firmamız 2012 yılında Yılka Kablo Ltd.Şti. ünvanını almış, 2014 yılında ise Anonim Şirketleşmiştir. Yılka Kablo, %100 kendi kaynakları ile gerçekleştirdiği yatırımları sayesinde kısa sürede Türkiye´de faaliyet gösteren sektörün seçkin kuruluşları arasında yerini aldı. Yılka Kablo, A.G., O.G. ve YG. enerji nakil hatlarında kullanılan AAAC, AACSR, ACSR ve AAC hertürlü çelik ve alüminyumözlü iletkenler 9.5-12 mm alüminyum filmaşin, alüminyum teller, 0.6/1 kV PE ve XLPE yalıtkanlı hava hattı kabloları (AER) alüminyum iletkenli, bakır iletkenli yeraltı enerji kabloları ve tesisat kabloları üretmektedir. Yılka Kablo, takım ruhunu benimsemiş tecrübeli ve uzman personeli ile birlikte belirlediği kalite politikası sayesinde verimliliği esas almaktadır. Türkiye´de ISO 9000 kalite yönetimi sistemi ve IS014000 çevre yönetim sistemi belgelerini ilk alan kuruluşlardan olma özelliğine sahip olup, üretimini dünya standartlarına uygun olarak gerçekleştirmektedir. Uzun yıllardır İstanbul Dudullu O.S.B.´de faaliyet gösteren Yılka Kablo, Gebze´de 2008 yılında gerçekleştirdiği ilave yatırımları sayesinde 25.000 ton/yıl alüminyum işleme kapasitesine ulaşmış olup, modern üretim tesislerinde gerçekleştirdiği ürünlerini dünyanın birçok ülkesine ihraç ederek ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Yılka Kablo, 2014 Ocak ayından itibaren Borsan Grup bünyesine katılmıştır.  

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Bu sayfa üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02627514646 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da harita bilgilerimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Aldığınız veya almayı planladığınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; size en iyi hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Kısaca önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Yılka Kablo olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizler ile irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en iyi hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Profesyonel veya en güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlarla yararlanmak için firmamızla iletişime geçin.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Belirtmek isteriz ki alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak konusunda öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, problemlerinizi en hızlı biçimde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte durmadan çalışmaktayız.

Alacağınız hizmetle ilgili bütün bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı