Yeşilova Holding

Firma No
6696DBB3D0
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Yalova Yolu 13. KM 16335 BURSA / TÜRKİYE
Telefon
02242672070
Web Site
yesilova.com.tr
E-Posta
yesilova@yesilova.com.tr
Görüntülenme
13135
Navigasyon
Yol Tarifi
Yeşilova Holding´in temelleri 1975 yılında alüminyum profil ticareti üzerine kurulan Can Alüminyum ile atılmıştır. Taşıdığı üstün nitelikler ile modern insan yaşamının birçok alanında giderek artan ve dünyaya paralel olarak ülkemizde de otomotivden inşaata, beyaz eşyadan mobilyaya kadar birçok alanda kendini kabul ettiren alüminyum, Yeşilova Holding şirketlerinin birer birer doğuşunu sağlamıştır.  

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ve almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de önemlidir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bilginiz olsun alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak alanında değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözmeyi hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla üst düzey çaba göstermekteyiz.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da harita bilgilerimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. Firmamıza telefon, mail ve adres bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bütün bilgilere sayfamız üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; size en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Yeşilova Holding olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle bizle irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve mümkün olan en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmekte.

Web sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02242672070 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres ya da e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Profesyonel veya en güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlarla faydalanmak için işletmemizle iletişime geçin.

Bizimle iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa zamanda çözüm sunmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı