Yedi İklim Yayıncılık ve Ticaret Ltd Şti

Firma No
87585B19F8
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Evliya Hoca Sokak No: 51- A
Telefon
02163524977
Web Site
yediiklimdergisi.com
E-Posta
yediiklimdergi@gmail.com
Görüntülenme
12829
Navigasyon
Yol Tarifi
Yirminci yüzyıl başlarından itibaren başlayan İslâmî düşüncenin sosyal, kültürel, sanatsal sürecinde; Sırat-ı Müstakim, Sebilü?r-Reşad, Büyük Doğu, Diriliş ile Edebiyat, aynı izlekte bulunan dergiler, düşünce çevreleri bakımından her biri önemli konumlara sahiptirler. Yedi İklim dergisini çıkarmaya başladığımız ve bugüne kadar geldiğimiz güne kadar yukarıda adı geçen dergi ve çevrelerin izleğinden sapmama gayretimiz özeldir. Çünkü bugün için de bu, özlü bir yerdir ve direniş gerektirir. Tavır alma, konumlanma, günümüz aşırı dalgalanmaları, siyasanın baskınlaşması karşısında önemli. Düşünce geleneğimiz açısından olması gereken. Aşağılanma duygularına kapılmamak da bir hüner. Bu da Müslümanlar için bir sınav. Yedi İklim dergisini arkadaşlarla çıkarmaya karar verdiğimizde varlık nedenimizi bu izlek üzerinde olması için başlıca bir ilke olarak belirledik. Öncülerimizin hayatta olanlar ve olmayanlar için özel sayılar çıkarma, onların eserlerini, tutum ve tavırlarını sürekli gündemde tutmak bizim için bir ödevdi. Üstat Necip Fazıl, Üstat Sezai Karakoç, Üstat Nuri Pakdil, Rasim Özdenören, Akif İnan, Cahit Zarifoğlu, Erdem Bayazıt, Alaeddin Özdenören, Ebubekir Eroğlu, Arif Ay, Kâmil Eşfak Berki ve daha başka arkadaşlarımız için çıkarılan özel sayı ve dosyalar bu düşüncenin bir sonucu.  

Sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon no: 02163524977 Ayrıca web sitemizde bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Ayrıca alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak bizler alanında öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözmeyi hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

İşletmemizi ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve konum bilgimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza telefon, mail ve adres bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar ve müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Yedi İklim Yayıncılık ve Ticaret Ltd Şti , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizler ile iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçmekte ve en kısa zamanda istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

İletişime geçtiğiniz takdirde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; müşterilere en profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Mükemmel ya da kaliteli hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen firmamızla irtibata geçin.

Düğündüğünüz hizmetle ilgili bütün bilgilere bu sayfadan kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı