Yaprak Otomotiv

Firma No
6010E60BB3
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İstiklal Cad. No:9 ( Altınşehir Merkez Camii Karşısı ) Başakşehir / İstanbul
Telefon
02126875681
Web Site
yaprakotomotiv.com
E-Posta
info@yaprakotomotiv.com
Görüntülenme
13189
Navigasyon
Yol Tarifi
1975 yılında kurulan firmamız ilk olarak lastik kaplama nezdinde faliyetlerine başlamıştır. Firmamızın kurucusu ve onursal başkanı Necati ARICIOĞLU?dur. Firmamız Süper Lastik Kaplama etkinliği ile bir süre piyasanın kaplama lastik ihtiyacını karşılamıştır. Daha sonralarda ise farklı lastik bayiliklerini bünyesine katarak sektörde ki varlığını devam ettirmiştir. 1995 yılına gelindiğinde firmamız 3 yıl süre zarfı kadar aktif ticaret rolünü pasifleştirmiş ve sahibi olduğu ?Arıcıoğlu Otomotivi? devretmiştir. Geçen bu süre zarfında ise şirketimizin kurucusu ?Necati Arıcıoğlu? köklü bir değişikliğe giderek farklı bir imaj ve yeni bir konseptle birlikte şuan aktif olan YAPRAK OTOMOTİV?i kurmuştur. Lastik sektörüne tekrardan giren firmamız Kayabaşı ve Altınşehir?de aktif olarak faaliyet vermektedir. Bunun yanı sıra ayrı olarak da Esenler?de otomobil yağ bakım servisi bulunmaktadır. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sizlere sonsuz teşekkür ederiz.  

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Web sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02126875681 Ayrıca sayfada bulunmakta olan açık adres veya e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Alacağınız hizmetle alakalı bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren problemlerinizi hızlıca çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Mükemmel veya en güvenilir hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen bizler ile irtibat kurunuz.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz ya da konum bilgimiz bu sayfada yer almaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Yaprak Otomotiv , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla firmamızla irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve mümkün olan en kısa sürede talebinizi gerçekleştirecektir.

Sahip olduğunuz ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için yorumları da inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; size en mükemmel hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Ayrıca konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Şirket olarak bizler alanında beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi hızlıca çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla azami çaba göstermekteyiz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı