Yakutiye Belediyesi

Firma No
ED0F9A5473
İl
Erzurum
İlçe
Yakutiye
Sektör
Belediye Binası
Adres
Murat Paşa Mahallesi, Ali Ravi Cad., 25100 Yakutiye/Erzurum
Telefon
(0442) 235 26 10
Görüntülenme
5730
Navigasyon
Yol Tarifi

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam ediyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Şirket olarak alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en hızlı biçimde çözmeyi hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı tüm bilgilere sayfamız üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Profesyonel ya da en kaliteli hizmetlerden cazip fiyatlar ile yararlanmak için lütfen bizler ile irtibata geçin.

İletişim kurmanız halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; müşterilere en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Aldığınız ya da almayı planladığınız hizmetler için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Bu sayfadan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar bilgi sahibi olursunuz. Daha detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: (0442) 235 26 10 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres ve e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz ve harita bilgilerimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Yakutiye Belediyesi olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Erzurum Yakutiye ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizimle iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve mümkün olan en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı