Yağız Oto

Firma No
D3B86C7228
İl
Ordu
İlçe
Altınordu
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Karapınar, 1177 Sk D:B blok no 1, 52200 Altınordu/Ordu
Telefon
0545 344 00 52
Görüntülenme
3009
Navigasyon
Yol Tarifi

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetle ilgili bütün bilgilere bu sayfadan hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Ek olarak alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. İşletme olarak biz konusunda tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, problemlerinizi en hızlı biçimde çözmeyi hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Mükemmel ya da güvenilir hizmetlerden cazip fiyatlar ile yararlanabilmek için işletmemiz ile iletişim kurun.

Web sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon no: 0545 344 00 52 Ayrıca sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ve e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüm sunmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Yağız Oto olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Ordu Altınordu lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizle irtibata geçmeniz halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı olacak şekilde talebinizi gerçekleştirmektedir.

Sahip olduğunuz veya almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşteriler için oldukça önemlidir.

Firmamızı ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da konum bilgimiz bu sayfada yer alıyor. Firmamıza telefon, mail ve adres bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

İletişim kurmanız halinde hizmetimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı