Vitasand Akvaryum Kumu ve Güvercin Minerali

Firma No
3D435387EF
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
BAYRAMPAŞA/KARTALTEPE İSTANBUL
Telefon
02126400979
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
vitasand.com
E-Posta
info@vitasand.com
Görüntülenme
14481
Navigasyon
Yol Tarifi
Vitasand olarak akvaryum kumu üretimine başlamamızın sebebi,akvaryum dekorasyonunda en önemli unsurun kum ve çakıl olduğunu düşünmemizdir. Akvaryumcularda midye kırığı kumu dışında başka çeşit kum ve taş bulunmamaktaydı.Buradan yola çıkarak yapmış olduğumuz değişik maden ve ocaklardan kum ve çakıl temin ederek piyasadaki ihtiyacı gidermeye başladık.Yıllar içerisinde değişik doğal renklerde taş ve kum çeşitlerimizi çoğaltarak satışlarımızı sürdürdük.Fanuslar için renkli çakıl çeşitleri,akvaryumlar içinse profesyonel 5 yıl boyunca çıkmama garantili color quartz (renkli kuvars) kumlar üretmeye başladık. Diğer bir üretim alanımız olan güvercin minerallerini uzun araştırmalar ve kuşların üzerinde yapmış olduğumuz araştırmalar sonucunda beyaz girit,kırmızı girit adı altında iki ürün ile güvercin minerali imalatına başlamış olduk.Dünya?da ilk ve tek diyebileceğimiz 12 değişik renkte taş ihva eden 4?lü güvercin mineralini ve kuşların ishal olmasını önleyip,sindirim sistemini düzenleyen 1000 derecede fırınlanmış güvercin kilini üretmekteyiz. Zaman içerisinde piyasada ürünlerimizin çeşitli taklitleri üretilse dahi Vitasand kalitesini ve formülasyonunu yakalayamamaktadır.Hazır durumda 200 çeşide yakın akvaryum kumu,15 çeşit güvercin minerali,4 çeşit kuş kumu üretimimizin dışında değişik akvaryum kayaları satışımızda vardır. Amacımız akvaryum,güvercin ve kuş sektörüne yüksek kalitede,güvenilir ve hayvanlara faydalı ürünler sunmaktır.Hedefimiz sizden almış olduğumuz güven ve destek ile sürekli farklı ürünler üretip,Türkiye ve dünya piyasalarına ulaşmaktır.  

Aldığınız ve alacağınız hizmetler için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de önemlidir.

Profesyonel veya kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen bizler ile iletişime geçin.

Vitasand Akvaryum Kumu ve Güvercin Minerali olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile şirketimizle iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmektedir.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. İşletmemize telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02126400979 Ayrıca sayfamızda bulunmakta olan açık adres ya da e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa sürede çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı bütün bilgilere bu sayfadan kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Ek olarak konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Şirket olarak bizler sektöründe beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir ve bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı