Veteriner Kliniği

Firma No
D518190A57
İl
Yozgat
İlçe
Akdağmadeni
Sektör
Veteriner
Adres
Yeşiltepe, İstiklal Cd. No:99, 66300 Akdağmadeni/Yozgat
Telefon
(0354) 314 38 30
Görüntülenme
6350
Navigasyon
Yol Tarifi

Veteriner Kliniği , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Yozgat Akdağmadeni lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak bizler ile iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirmekte.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; müşterilere en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla faydalanmak için lütfen firmamız ile iletişim kurunuz.

Bizler ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en kısa zamanda çözüm sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız veya almayı planladığınız hizmetler için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Ayrıca konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Firma olarak sektöründe beğenilen firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla durmadan çalışmaktayız.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya konum bilgimiz sayfa üzerinde yer alıyor. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon no: (0354) 314 38 30 Ayrıca web sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı