VETERİNER HEKİMİ ESER ETİĞ

Firma No
3925647451
İl
Tekirdağ
İlçe
Malkara
Sektör
Veteriner
Adres
hacıevhat mah.kır sokak no :9A, 59300 Malkara/Tekirdağ
Telefon
0532 327 09 06
Görüntülenme
6896
Navigasyon
Yol Tarifi

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak bizler alanında öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözmeyi hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla çalışmaktayız.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak bizim amacımız; müşterilere en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

VETERİNER HEKİMİ ESER ETİĞ olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Tekirdağ Malkara lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizi kullanarak firmamızla iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirmekte.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz hizmetler için yorumları da okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en iyi hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz ya da harita bilgilerimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Bu sayfadan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olursunuz. Ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için irtibat no: 0532 327 09 06 Ayrıca sayfada yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetle ilgili tüm bilgilere sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Profesyonel veya güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile faydalanmak için lütfen firmamız ile iletişim kurunuz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı