VDF Holding (Vdf Sigorta Hizmetleri)

Firma No
FB8CFC4F42
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Kağıthane - İstanbul
Telefon
02123352430
Yetkili
İrfan Orçun KIZILTEPE
Web Site
vdfsigorta.com.tr
E-Posta
info@vdfsigorta.com.tr
Görüntülenme
14499
Navigasyon
Yol Tarifi
2004 yılında kurularak faaliyete geçen vdf Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş, vdf Grup şirketleri ve müşterilerinin sigorta ihtiyaçlarını mevcut ve yeni ürünlerle karşılamak amacı ile faaliyete başlamıştır. Bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren vdf Sigorta, zamanla faaliyet alanını genişletmiş ve 2005 yılından itibaren çıkardığı Uzatılmış Garanti , Kredi Koruma, Kredi Koruma Plus, Araç Değer Koruma gibi yenilikçi ürünlerle Doğuş Otomotiv bayileri ve anlaşmalı olduğu diğer bayiler ile müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. vdf Sigorta Hizmetleri, Volkswagen Kasko ile başlayan ve SEAT, Skoda, DOD ve Audi Kasko ile devam eden Markalı Kasko ürünleriyle, markalara özel teminatlar sunarak sektöründe fark yaratmaktadır. Otomobiliniz, Konutunuz ya da Krediniz İçin Aradığınız Her Şey Burada. Sigorta sektöründeki yerel ve uluslararası gelişmeleri yakından takip ederek, değişikliklere hızla uyum sağlayan yapısıyla kısa sürede faaliyet alanında adından söz ettiren vdf Sigorta, müşterilerinin gelişen ihtiyaçlarını karşılamak ve güvenilir hizmet yelpazesini daha da genişletmek amacıyla Bireysel Sigortacılık alanında da hizmet vermeye başlamıştır. Sektöründe tercih edilen, örnek bir kurum olma vizyonuyla, rekabet gücünü artırmak hedefine sahip olan vdf Sigorta; işinde uzman, profesyonel ve hizmetine güvenilen sigorta şirketlerinin acenteliklerini bünyesine dahil ederek, sektördeki yerini de perçinlemiştir. Geniş Ürün ve Hizmet Yelpazesi, Alternatif Çözümler vdf Sigorta, bireysel ve kurumsal müşterilerine kasko, trafik poliçesi işlemlerinin yanında konut, işyeri, yangın, dask ve diğer hayat dışı branşlarda da hizmet vermektedir. Profesyonel hizmet anlayışı çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren ve çalıştığı sigorta şirketleriyle sağlam ilişkiler kuran vdf Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.; standart çözümler sunmak yerine kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet anlayışı ile müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen en uygun alternatifleri sunarak farklılığını ortaya koymak için sektöründe öncü ve lider sigorta şirketleri ile çalışmaktadır.  

Bu sayfa üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgilenmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için irtibat no: 02123352430 Ayrıca web sayfamızda bulunan adres veya e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Aldığınız veya almayı istediğiniz hizmetler için yorumları inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Mükemmel ya da en güvenilir hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile faydalanmak için işletmemizle irtibata geçiniz.

Alacağınız hizmetlerle alakalı bütün bilgilere web sitemizden ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya harita bilgilerimiz bu sayfada yer alıyor. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam ediyoruz. Ek olarak alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Firma olarak biz alanında öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde problemlerinizi en kısa sürede çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

VDF Holding (Vdf Sigorta Hizmetleri) olarak hizmetlerimizi profesyonel ekimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmektedir.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; size en mükemmel hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı