Uyumsal Döküm Sanayi

Firma No
FBC128A073
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
beşevler küçük sanayi sitesi 43.blok no:83 nilüfer / bursa, 16120, Beşevler, Nilüfer, Bursa,
Telefon
02244411079
Yetkili
MEHMET UYUMSAL (Firma Sahibi)
Web Site
uyumsaldokumsanayi.com
E-Posta
info@uyumsaldokumsanayi.com
Görüntülenme
12311
Navigasyon
Yol Tarifi
Firmamız 1963 yılında Uyumsal Döküm Sanayi adıyla kurulmuş olup , Bursa Küçük Sanayi Sitesi 43.Blokta 400 m2 kapalı 600 m2 açık alanda pik döküm (cast iron )alanında yılların birikimiyle siz değerli müşterilerimize , Bursa da pik döküm alanında hizmet vermektedir . Firmamız , isteğinize göre bir çok çeşitte model , pik döküm alanında tecrübe ve birikimleriyle hali hazırda kamu , özel sektör kurum ve kuruluşlarıyla çalışmalarını sürdürmektedir . Pik Döküm alanında , sürdürülebilir kalite ve yenilikçilik anlayışından ödün vermeyen firmamız Bursa ´nın Köklü Döküm Firmaları arasındadır . Misyonumuz ve Referanslarımız UYUMSAL DÖKÜM SANAYİ olarak misyonumuz; siparişlerinizi isteğinize uygun olarak gününde teslim etmek,uygun fiyata kaliteli iş üretmek , makina parçaları gibi özel ve ince işçilik gerektiren ürünleri tecrübeli teknik kadromuz sayesinde pürüzsüz teslim etmek , yumuşak ve kolay işlenebilir kaliteli malzeme üretmektir . Misyonumuzdan ödün vermeden uygun fiyata kaliteli ürün anlayışıyla üretimlerimizi gerçekleştirmekteyiz . Vizyonumuz ve Hesap Numaralarımız Firmamız 1963 ten beri Türkiye´de kurulan ilk döküm firmalarından biri olmakla beraber ; kaliteli , güven teşkil eden , fiyat performans aralığını en yüksek seviyede tutan , müşteri odaklı bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır . Başladığımız günden beri , Bursa ve yurtiçinde ,pik döküm alanında , ödün vermeden gerçekleşridiğimiz sürdürülebilir kalite ve büyüme anlayışını , içinde bulunduğumuz yurtdışı pazarında da aynı şekilde devam ettirmek ve Türkiyede pik döküm alanında bir marka olan Uyumsal Döküm Sanayinin yurtdışında marka olmasını sağlamaktır .  

Bizi direkt olarak ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres veya harita bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ek olarak konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak sektöründe beğenilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bu yüzden, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

İşletmemizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Aldığınız ya da alacağınız hizmetlerin hepsi için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Bunun yanı sıra paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için çok önemlidir.

Uyumsal Döküm Sanayi olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle bizimle irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02244411079 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Profesyonel ve en güvenilir hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile yararlanmak için lütfen bizimle irtibat kurunuz.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Alacağınız hizmetlerle ilgili bütün bilgilere web sitemiz üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; müşterilere en iyi hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı