Üstün Oto Servis Hizmetleri

Firma No
06B44C1A9B
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi Birlik Sanayi Sitesi 1. Cadde No: 52-54-56-58 PK:34520 Beylikdüzü İstanbul
Telefon
02128751723
Web Site
ustunotomotiv.com
E-Posta
info@ustunotomotiv.com
Görüntülenme
11979
Navigasyon
Yol Tarifi
Üstün Oto 1968 yılında oto tamir ve bakım servisi olarak İstanbul-Çağlayan´da 80 m² lik bir alan üzerine kuruldu. Özellikle Amerikan otomobilleri ve otomatik şanzıman üzerine vermiş olduğu hizmetlerle, karışık oto üzerine çalışan firmalar arasında gözde bir yerde bulunmayı başardı. 25 yıl İstanbul Çağlayan´da verilen hizmet neticesinde 1993 yılında halen faaliyette bulunduğu İstanbul-Beylikdüzü´ ndeki merkez binasına geçti. 1993 yılında Kia Yetkili Servisi olan Üstün Oto Kaliteli hizmetin bir bütün olarak sunulması gerektiğine inanarak bünyesine SSH ( Satış Sonrası Hizmetler ) diye adlandırılan Mekanik, Kaporta, Fırın-boya, Elektik, Elektrodiagnostik ünitelerini bünyesine ekledi. 2000 yılında hasar oluşumuyla beraber başlayan prosedürleri ortadan kaldırmak ve sigorta konusunda da müşterilerine bilgi ve hizmet vermek için Allianz Sigorta A.Ş. ?A? acentesi olarak müşterilerine hizmet vermeye başladı. 2001 Yılında TS 12047 (Binek ve Ticari Araçlar ´A´ Kalite Hizmet Belgesi) ´yi alan Üstün Oto müşterilerine vermiş olduğu hizmetin ´A´ kalite hizmet normlarına uygunluğunu belgeledi. 2002 yılında Lada Yetkili Servisliğini bünyesine ekleyen Kia´nın yanın da Lada müşterilerini de hizmet vermeye başladı. 2003 yılında 7/24 ( 7 gün - 24 saat ) düşüncesiyle hareket eden Üstün Oto bünyesine müşterilerinin her türlü istek ve şikayetiyle bire bir iletişim kuracak olan Müşteri Hizmetleri Ünitesi´ ni kurdu. 2004 yılında araç satışı olmadığından dolayı Çelik Motor tarafından Kia yetkili servisliği iptal edildi. 2005 yılında Kore ve Japon menşei araçlarda; tamir, bakım ve hasar hizmetlerinin bütününü özel servis statüsünde vermeye başladı. 2006 yılında müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda Operasyonel araç kiralama hizmetine başladı. 2008 yılında Avrupa menşei araçlarda; tamir, bakım ve hasar hizmetlerinin bütününü özel servis statüsünde vermeye başladı. 2010 yılında Egzoz Muayene ruhsatı aldı. 2011 yılında araç fenni muayene sisteminin değişimden dolayı, müşterilerine muayene öncesi 32 nokta kontrol paketini sundu. Şuan için Üstün Oto, toplamda 2000 M² alan üzerinde; müşterine Satış Sonrası Hizmetlerin tümünde TS 12047 standartlarında hizmet vermektedir.  

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en iyi hizmeti en hesaplı fiyata sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02128751723 Ayrıca sayfada bulunmakta olan açık adres ya da e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da konum bilgilerimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileriyle her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Üstün Oto Servis Hizmetleri olarak biz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak bizimle irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan tecrübeli ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa zamanda çözüm sunmak için çalışıyoruz. Uzman ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ya da alacağınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra paylaştığınız yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de önemlidir.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetle ilgili bütün bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Ek olarak alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Firma olarak biz alanında tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bununla birlikte, problemlerinizi en kısa sürede çözmeyi hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla çalışmaktayız.

Mükemmel ve en kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlarla yararlanmak için işletmemiz ile irtibata geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı