Uraz Motorlu Araçlar

Firma No
914C96B142
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Uzayçağı Cad. 1153.Sok (Eski 210.Sok.) No:41-43-45 Ostim / ANKARA
Telefon
03123851632
Web Site
uraz.com.tr
E-Posta
info@uraz.com.tr
Görüntülenme
13003
Navigasyon
Yol Tarifi
Necmettin URAZ, 1949 yılında İngiliz Ferguson Traktörleri´nin Türkiye mümessili olarak kurulan TAMAL Ticaret A.Ş.´nin müdürlüğü ile işe başladığında, sonradan Türkiye çapında konusunda uzmanlığı ve dürüstlüğü ile isim yapacak olan URAZ A.Ş.´nin kurulmasına kadar gidecek olan yola adımını atmıştır. Bunu 1951 yılında David Brawn traktör ve ekipmanlarının satış ve servisliği ile kendisi ve iki arkadaşının kurduğu Tarım Teknik Ltd. Şti. takip etmişti. Fakat dönemin sorunu olan döviz sıkıntısı ve buna bağlı olarak da ithalatın durması ile firma tasfiye edilmiştir. 1959 yılında URAZ´ın temel taşı sayılabilecek Teknik Dizel ünvanı adı altında Lucas, Cav servis ve yedek parça hizmetleri ile ilk kapsamlı dizel servisini, Ankara Çankırı Caddesi ve Yeni Sanayi bölgesinde faaliyete geçirmiştir. Bugünkü ünvanı olan URAZ adı altında hizmet vermeye ise, 1966 yılında Lucas´ın (Cav) ilk yetkili servisi olarak Ankara Tandoğan´da başlamış, bunların yanı sıra diğer marka yakıt pompa ve enjektörlerinin bakım, onarım ve yedek parça temini ile hizmetine devam etmiştir. Bugün hizmet vermiş olduğumuz 2.000m² kapalı, toplam 2.500m² alanda BOSCH (Bosch Diesel Center), ZEXEL, DENSO, DELPHI, STANADYNE dizel yakıt enjeksiyon sistemlerinin yetkili servisliklerini yürütmektedir. Ayrıca, Bosch Car Service olarak her marka aracın ileri teknoloji cihazlarla arıza tespiti, bakım ve onarımı yapılmaktadır. Bunun yanısıra, test cihaz ve ekipmanlarının satışı, teknik servisliği, bakımı ve kalibrasyon hizmetleri verilmektedir. Çatısı altında birçok firmanın yetkili servisliğini yapan firmamız, sahip olduğu ileri teknoloji ve ekipmanlarla, konuya odaklanmış bilgili ve tecrübeli 30 personeliyle, Ostim´de yakıt pompa, orijinal yedek parça satış, onarım ve ayarları ile bilimum benzinli, dizel ve LPG´li motorlu araçların elektronik test cihazları yardımıyla teşhisi, onarım ve ayarlarını yapmaktadır. 50 seneyi aşkın süredir otomotiv sektöründe hizmet veren firmamız; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ve yıllardan beri dürüstlüğünden ve kalitesinden hiçbir ödün vermeden bu günlere gelmiş olup, otomotiv sektöründe aranılan firmalar içinde bulunmaktadır.  

Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için yorumları da okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da harita bilgilerimiz sayfa üzerinde yer almaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Firmamızla iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı hızlıca çözüm sunmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Mükemmel ya da en güvenilir hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile yararlanmak için lütfen firmamızla irtibat kurunuz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Firma olarak biz alanında beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba göstermekteyiz.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 03123851632 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres ve e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Uraz Motorlu Araçlar olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizi kullanarak kuruluşumuzla irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmekte.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; müşterilere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Almayı planladığınız hizmetlerle alakalı bütün bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı