ÜLKÜ VİNÇ SANAYİ YÜK KALDIRMA VE EKİPMANLARITAŞIMA

Firma No
BF76256007
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Maltepe Litros yolu Ülkü Han 17/1
Telefon
02125017051
Web Site
ulkuvinc.com
E-Posta
info@ulkuvinc.com
Görüntülenme
11861
Navigasyon
Yol Tarifi
ÜLKÜ VINÇ SISTEMLERI 1994 yılında Ülkü Mak. ve Mad. San. Tic. Ltd adı altında kurulan firmamız Topkapı - Bayrampaşa ? da bulunan kendi binasında ÜLKÜ VİNÇ markası ile vinç makinası imalatı ve satışı ile faaliyetine başlamış olup , ilerleyen yıllarda İkitelli org. san. bölgesinde açmış olduğumuz şubemiz ile gelişmeye devam etmiştir. İkitelli organizedeki şubemizde imalatımız dahilinde olan tüm vinç çeşitleriyle ilgili hem satış hem vinç yedek parçaları ile ilgili servisi verilmektedir. 2006 Yılından itibaren UVS Markası ile kaldırma ve istifleme ekipman ithalatı yaparak sektörde duyulan ihtiyaçlara çözüm ortağı olmuştur. Kurulduğu tarihten bugüne 1- 30 ton arası 5000 adetten fazla monoray vinç, sabit vinç , gezer köprülü vinç ile çelik konstrüksiyon imalat ,ithalat ve ihracatını yapmıştır. Sahip olduğumuz Sanayi Bakanlığı Onaylı Belgelerimiz ile Satış Sonrası Hizmet ? e kadar önem vermiş olduğumuzu ispat etmiş bulunmaktadır. Firmamız sektöründe; fiyat, kalite ve satış sonrası hizmetlerini bir araya toplayarak siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir. ÜRETİM GRUBUMUZ : 1- 10 TON MONORAY VİNÇ 1- 3 TON ÇİFT TAMBUR ASANSÖR TİPİ VİNÇ 1 T - 10 TON TEK TAMBUR ASANSÖR TİP VİNÇ 1 TON -10 TON ALÇAK TAVAN VİNCİ 5 -30 T KEDİ ARABALI VİNÇ KÖPRÜ VİNCİ YÜRÜYÜŞ BAŞLIKLARI ÖZEL YAPIM - GİZLİ RAYLI VİNÇ - YER VİNÇ - İKİZ TAMBUR VİNÇ  

Alacağınız hizmetle alakalı bütün bilgilere sayfamız üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres ya da harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; müşterilere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

ÜLKÜ VİNÇ SANAYİ YÜK KALDIRMA VE EKİPMANLARITAŞIMA olarak biz sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile kuruluşumuzla irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa sürede çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa zamanda en güvenilir hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Bu sayfa üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02125017051 Ayrıca sayfada bulunan adres veya e-mail adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Ek olarak konusunda uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. İşletme olarak bizler alanında öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu hedef doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla azami çaba göstermekteyiz.

Mükemmel ya da en güvenilir hizmetlerden ucuz fiyatlar ile yararlanmak için lütfen firmamız ile irtibata geçiniz.

Sahip olduğunuz veya almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı