Uğur Yaldız Otomotiv

Firma No
B594BC0179
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
:Mersin Yolu Yeni Sanayi Sitesi Onur Mahallesi Tekel Cad. No:15/A Seyhan / ADANA
Telefon
03224282929
Web Site
uguryaldiz.com
E-Posta
info@uguryaldiz.com
Görüntülenme
14119
Navigasyon
Yol Tarifi
Kurucu Uğur Yaldız; UĞUR YALD1Z OTOMOTIV´ i , çıraklıktan ustalığa, ustalıktan şirketleşmeye götürmüştür.1978 ´den itibaren profesyonel hizmet veren servis, 1989 da Uğur YALDIZ , Filiz YALDIZ, Ozan YALDIZ ile oluşan ortaklıkla kurumsallaşarak UĞUR YALDIZ OTOMOTİV olarak yoluna devam etti.30 Yıldır profesyonel kadromuz ve ekipmanlarımızla ithal otomobillere bakım, onarım ve yedek parça hizmeti sunuyoruz. Uğur Yaldız Otomotiv, 1000 m2 kapalı alanı, 1000 m2 idare ve danışma birimleri, uzman kadrosu ve AB standartlarında aldığı belgeleri ile kaliteli ve farklı hizmet sunmaktadır. UĞUR YALDIZ OTOMOTIV; bireysel müşterilerde, Japon ve KORE marka araçlara, kurum anlaşmalı hizmetlerde ise tüm markalara servis hizmeti, kaporta, fırın boya, elektrik, mekanik bakım, yağ değişimi, periyodik bakım hizmetleri, yedek parça, ücretsiz expertiz ve Muayene Öncesi Hazırlık hizmeti vermektedir.  

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz ya da harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer alıyor. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Profesyonel ya da en güvenilir hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile faydalanabilmek için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.

Web sayfamız üzerinden verdiğimiz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon no: 03224282929 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Aldığınız ya da almayı planladığınız hizmetlerin hepsi için yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız seviniriz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ek olarak alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Firma olarak bizler konusunda beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak bizim amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa sürede çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Uğur Yaldız Otomotiv olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Bu sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bilgilere web sitemizden hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı