Uğur Mermer

Firma No
F3C333AB97
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Afyon Ankara Karayolu 22.km İscehisar / Afyonkarahisar
Telefon
02723413712
Yetkili
İbrahim UĞUR
Web Site
ugurmermer.com
E-Posta
info@ugurmermer.com
Görüntülenme
12697
Navigasyon
Yol Tarifi
1975 yılında Kütahya ili Altıntaş ilçesi sınırları içerisinde bulunan mermer ocağı işletmeciliği ile ticari faaliyetlerine başlayan Uğur Mermer, bugün aynı yerdeki ocağını işletmeye devem etmektedir. 2006 yılına gelindiğinde Uğur Mermer, müşterilerinden gelen yoğun istek üzerine yarı ve tam mamül üretimine adım atmıştır. Bu kapsamda öncelikle Afyon ili İscehisar ilçesinde 4 yıl boyunca hazır bir tesisi kiralayarak mermer fabrikası işletmeciliğine başlamıştır. Müşterilerine daima kaliteli hizmet vermesi ve müşterilerinin de bu memnuniyetlerinin neticesinde daha fazla üretim istemeleri neticesinde yeni ve tam entegre bir mermer fabrikası kurulması ihtiyacı doğmuştur. 2011 yılında hizmete hazır hale gelen Kütahya Altıntaş mermer ocağının yanına inşaa ettiği yeni mermer fabrikasını 2011 yılı kasım ayında hizmete açmıştır. Bugün de üretime devam eden fabrikada katrak, este, köprü kesme, cila, pah, eskitme, honlama, yatay yarma ve patlatma makineleri ile geniş ürün yelpazesinde üretim yapmaktadır. Neden Biz ? Bugün ülkemizde ve dünyada geniş bir müşteri kitlesine hitap etmemizin sebebi; Uğur Mermer olarak ´Neden Bizi Tercih Etmeliler ?´ diyerek yola çıkmamızdır. Bizi tercih etmeleri için gerekli olan tüm şartları müşterilerimize sağlamalıydık. Öyle de yaptık. Bugün hammaddeden tam mamül ürünlerimize kadar tüm ürünlerimizde kalite ön plandadır. Müşterilerimizin sürekli bizi tercih etmeleri asıl amacımızdır.  

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmekteyiz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Firma olarak biz konusunda beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, problemlerinizi hızlıca çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

Mükemmel ve kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen firmamız ile irtibat kurunuz.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi ve bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en iyi hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz hususunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa sürede çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Uğur Mermer olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla şirketimizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda talebinizi gerçekleştirecektir.

Sahip olduğunuz ve almayı planladığınız hizmetler için yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Tecrübelerinizin bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

Bu sayfa üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon no: 02723413712 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-mail adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetle ilgili bütün bilgilere web sitemizden kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Firmamızı ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ya da harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. İşletmemize adres, telefon ve mail bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı