Üçser fiat özel servisi

Firma No
7D8B2C4324
İl
Samsun
İlçe
Tekkeköy
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Şabanoğlu Mahallesi 19 Mayıs sanayi sitesi ray Caddesi no 79 Tekkeköy samsun, 55000 Tekkeköy/Samsun
Telefon
0530 440 62 55
Görüntülenme
2881
Navigasyon
Yol Tarifi

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz veya almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza telefon, mail ve adres bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için irtibat no: 0530 440 62 55 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Üçser fiat özel servisi , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Samsun Tekkeköy lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle firmamızla irtibat kurmanız halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa sürede istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak bizler konusunda beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla azami çaba göstermekteyiz.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; müşterilere en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Profesyonel ya da güvenilir hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanmak için firmamız ile irtibata geçin.

İşletmemiz ile iletişime geçtiğinizde problemlerinizi hızlıca çözüm sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri doğrultusunda en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bilgilere sayfamız üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı