Üçgen Yazılım

Firma No
5029182434
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Eğitim Mah. Poyraz Sok. Sadıkoğlu 2 İş Merkezi Kat:1 D:14 Hasanpaşa - Kadıköy İstanbul / TÜRKİYE
Telefon
02165505206
Web Site
ucgenyazilim.com/tr/
E-Posta
bilgi@ucgenyazilim.com
Görüntülenme
14612
Navigasyon
Yol Tarifi
Üçgen Yazılım Ltd. Şti., 2005 yılında imalat sektörüne yazılım, donanım ve hizmet çözümleri sunmak amacıyla kurulmuştur. Firmamız, yazılım alanında; CAD/CAM/CAE (Bilgisayar Destekli Tasarım, İmalat ve Mühendislik) ürünlerinin satış, eğitim, teknik destek ve danışmanlık hizmetlerini; donanım alanında ise iş istasyonu bilgisayarların satış hizmetlerini yürütmektedir. CAx yazılımları ve donanım alanlarında dünya pazarındaki en kaliteli ve en önde gelen ürünleri müşterilerine sunan firmamız, danışmanlık ve servis hizmetlerinde de aynı kaliteyi sağlamayı kendisine ilke edinmiştir. Satış, eğitim ve teknik destek hizmetlerini yürüttüğümüz yazılımlar arasında: - NX CAD/CAM/CAE, - Vericut, - Solid Edge, - Teamcenter, bulunmaktadır. Aynı zamanda TSE patentli markası olan is-istasyonu.com web sitesi üzerinden HP ve Dell kurumsal kanal çözüm ortağı olarak iş istasyonu ürünlerinin satışını yapmaktadır. Özel uzmanlık alanı olan iş istasyonu ürünlerinde 2010 yılından itibaren Türkiye´nin bir numaralı firması konumundadır. Üçgen Yazılım, NX, Solid Edge, Teamcenter ürünlerinde Siemens PLM Software Türkiye distribütörü Boğaziçi Yazılım A.Ş.?nin bayisidir. Firmamız aynı zamanda Vericut - NC Simulasyon yazılımının Türkiye distribütörüdür.  

Üçgen Yazılım olarak biz sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim numaralarımızla firmamızla irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Aldığınız ya da almayı istediğiniz hizmetler için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Bunun yanı sıra paylaşacağınız düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşteriler için çok önemlidir.

İletişime geçtiğiniz takdirde tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Ayrıca konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak biz sektöründe değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

Bizler ile iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa zamanda çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Uzman ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Mükemmel ve kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen iletişime geçin.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. İşletmemize adres, mail ve telefon bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgilenmek için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02165505206 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı tüm bilgilere bu sayfadan hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı