U2 Danışmanlık

Firma No
E5966E6C5F
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Nispetiye Mahallesi, Yücel Sok. No:3/4 34340 1Levent, İstanbul
Telefon
02122845210
Web Site
u2danismanlik.com
E-Posta
info@u2danismanlik.com
Görüntülenme
14578
Navigasyon
Yol Tarifi
9 yılı aşkın süredir eğitim danışmanlığı yapan Ufuk Köse, 2009 yılında bir kitap okumaya başladı. Kitaba göre bir işte başarıyı yakalayacak uzmanlık, o işte en az 10,000 saat geçirmekle oluşuyordu. Kitap, Malcolm Gladwell?in Çizginin Dışındakiler (Outliers) kitabı idi, ve yazar çeşitli sektörlerden 10,000 saat kuralı örnekleri veriyordu. Ufuk Köse kısa bir hesap yaptı. Danışmanlık işinde geçirdiği saat sayısı 10,000?i geçmişti! Yeni bir atılım yapmak için zamanın geldiğine karar verdi. İşte o günkü düşünceler, 2009 Ekim ayında U2 Danışmanlık?ı doğurdu.  

Bizler ile iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Ek olarak konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. İşletme olarak alanında tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, problemlerinizi en kısa zamanda çözmeyi hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak hedefimiz; sizlere en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Bizi direkt olarak ziyaret etmek ya da firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; açık adres veya harita bilgilerimiz bu sayfada sunulmaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri üzerinden her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için iletişim numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02122845210 Ayrıca web sitemizde bulunmakta olan açık adres veya e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için sayfada bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizler ile paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler veya müşterilerimiz için de önemli bir yere sahiptir.

U2 Danışmanlık olarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfadaki bilgilerimizle kuruluşumuzla iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmektedir.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı bilgilere sayfamız üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen iletişim bilgilerimiz üzerinden bağlantı kurunuz.

Profesyonel veya en güvenilir hizmetlerden hesaplı fiyatlar ile faydalanmak için firmamızla irtibata geçin.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı