Turgut Oto Bakım Servisi

Firma No
C67F2BA072
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Akdeniz sanayi Sitesi 5001 Sok. No:98/100 ANTALYA
Telefon
02422214848
Web Site
turgutotomotiv.com.tr
E-Posta
info@turgutotomotiv.com.tr
Görüntülenme
12892
Navigasyon
Yol Tarifi
İşyerimiz 1998 yılında Turgut Oto Tamir ve Bakım servisi olarak faaliyete geçmiştir. İş yerimiz Kaporta, Fırınlı Oto Boya, Mekanik, Elektrik olarak hizmet verirken, 2006 Tarihinde Proton Yetkili Servis ve Yedek Parça bayiliği alarak 2007 yılındada Turgut Kır Otomotiv İnşaat Emlak Turizm Ticaret Sanayi Limited Şirketi olmuştur. Şirketimizin büyümekteki kararlılığıyla şirket bünyesine 2008 yılında Bosch Car servisliği ve HF Kanuni Servisliğini `de alarak gücüne güç katmaya devam etmiştir. Şirketimizde tüm marka araçların, Kaporta, Fırınlı Oto Boya, Tamir-Bakım, Elektrik, işlemleri uzman personeller tarafından yapılmakta ve ayrıca Yedek Parça, Oto Lastik, Klima Bakım Onarım, Mutlu Akü Bayi ve AXA, ERGO, ZURİCH, LiBERTY, GENERALİ, EURO, FiBA, AIG, HDİ, GENEL, TÜRK NİPPON, CHARTİS, GÜNEŞ, ANKARA Sigortalarının Anlaşmalı Servisi olarak hizmet vermektedir. İşyerimiz, 7 dükkândan oluşan 1000 m² kapalı çalışma alanında hizmet vermektedir. Şirketimizde Egzoz bandrolü ile 7/24 Kurtarıcı Hizmeti` de verilmektedir.  

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa sürede çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Profesyonel ve en güvenilir hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla faydalanabilmek için işletmemizle irtibat kurunuz.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ya da daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres veya konum bilgimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi ve bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Alanında uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en iyi hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Alacağınız hizmetle ilgili bilgilere web sitemizden kolayca erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

Turgut Oto Bakım Servisi olarak biz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizimle irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve mümkün olan en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Sahip olduğunuz ve alacağınız hizmetlerin tümü için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Senelerin sağlamış olduğu tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Bilginiz olsun alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak bizler sektöründe değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba sarf etmekteyiz.

Bu sayfa üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 02422214848 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı