Tureks (İhracat)

Firma No
58B2135762
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Anadolu Yakası OSB 5. Sk No:6 Tuzla, İstanbul/Türkiye
Telefon
02165808430
Yetkili
İlyas BAYRAKÇEKEN
Web Site
tureks.com.tr
E-Posta
world.sales@tureks.com.tr
Görüntülenme
12809
Navigasyon
Yol Tarifi
Tureks gelişmiş organizasyon yapısı ve yüksek düzeydeki teknolojisi ile Türkiye?nin 1982?den beri dünya genelindeki müşterilerine yüksek kaliteli ve eşsiz bir Türk mermeri, traverteni, kireç taşı ve oniks ürün seçeneği sunan lider doğal taş şirketlerinden birisidir. Tureks müşterilerini ve çalışanlarını daima yönetim politikasının temel taşı olarak görmüştür. Tam Müşteri Memnuniyetine Odak. Tureks ürünlerinin ve hizmetlerinin müşterilerinin ihtiyaçlarına ve en zarif doğal taş yüzeylerine ? Türk oniksi, mermeri, traverten, kireç taşı ve diğer yüzey ürünleri ? yönelik beklentilerine göre sürekli iyileştirilmesine odaklanmaktadır. Yeni Teknolojilere Yatırım. Tureks müşterilerine düzenli bir yeni ürün ve uygulama akışı sunan sürekli bir Araştırma ve Geliştirme Programı uygulamaktadır. Taş Sektöründe Lider. Tureks tüm dünya genelindeki müşterilerine en güzel Türk mermeri, traverten, kireç taşı ve oniks ürünleri tedarik ederek kuruluşundan beri kendi alanında lider konumda olmak için çalışmıştır. İleri teknoloji düzeyine sahip ve güvenliğe mümkün olan en fazla dikkatin verildiği bir çalışma çevresi sunmaktadır. Tureks faaliyetlerini çalışanların güvenliğine en yüksek önceliği tanıyarak geçerli olan İş Sağlığı ve Güvenliği düzenlemelerine uygun olarak yürütmektedir. Yüksek Etik Standartlar ve Prensipler. Tureks çalışanlarımız, toplumumuz ve ülkemiz için karşılıklı faydalar elde etmek için faaliyetlerinde mümkün olan en yüksek etik standartlara uymaktadır. Bu ülkede geçerli olan kanunlara ve düzenlemelere uyulmasının ötesine gitmektedir.  

Profesyonel ya da en kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlarla faydalanabilmek için lütfen bizler ile iletişime geçin.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgiler edinebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Firmamızı direkt olarak ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla erim hakkınız bulunmaktadır.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle ilgili bütün bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olabilirsiniz. Sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda profesyonel ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Firma olarak sektöründe değerli firmalar arasında yer almaktan mutluyuz. Bu yüzden, sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla durmadan çalışmaktayız.

Tureks (İhracat) olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfadaki bilgilerimizle şirketimizle iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Aldığınız ve alacağınız hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02165808430 Ayrıca web sitemizde bulunmakta olan açık adres veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi ve tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; sizlere en iyi hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Firmamızla iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en kısa sürede en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı