Turaş Gaz Armatürleri San. Tic. A.Ş.

Firma No
CFC373ED5E
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Selim Paşa Sanayi Sitesi Merkez Mahallesi 5003 Sokak No: 7 Posta Kodu: 34590 İstanbul
Telefon
02127235888
Web Site
turasgas.com
E-Posta
turas@turasgas.com
Görüntülenme
14551
Navigasyon
Yol Tarifi
TURAŞ GAZ ARMATÜRLERİ 1980 yılında evsel pişiriciler için gaz musluğu üretimi amacıyla kurulmuş bir aile firmasıdır. Kırk yılı aşkın süredir faaliyetlerini başarıyla sürdürmekte olan firmamız Yurt içi Müşterilerinin yanı sıra üretiminin %48?ni Avrupa, Asya, Afrika?daki pek çok ülkeye de ihraç etmektedir. Günümüzde de ileri mühendislik teknikleri kullanan Ar-Ge birimimizle 100 yakın patent başvurusu ve pek çok özgün model bulunmaktadır. Son kullanıcının pişirme ihtiyaç ve beklentilerini gelişen teknolojileri kullanarak çözümler üreten firmamız alanında Avrupa?nın en büyük üreticilerinden biri olmayı başarmıştır. Yakın dönemdeki hedefleri arasında gaz musluklarının yanında, yanıcı guruplar ve elektronik kontrollü valfler gibi inovotive ürünlerle yer almaktadır.  

Sahip olduğunuz ve almayı istediğiniz hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşteriler için önemli bir yere sahiptir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye özen gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Firma olarak biz konusunda tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Turaş Gaz Armatürleri San. Tic. A.Ş. olarak sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile kuruluşumuzla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ve ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da konum bilgimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri üzerinden erim hakkınız bulunmaktadır.

Mükemmel veya en kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlar ile faydalanmak için lütfen iletişim kurun.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir veya bilginizi paylaşabilirsiniz.

Bizler ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en güvenilir hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız her soruya eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; sizlere en kaliteli hizmeti en cazip fiyata sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Düğündüğünüz hizmetle ilgili tüm bilgilere web sitemiz üzerinden rahatça erişebilirsiniz. Ayrıca edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Bu sayfayı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olursunuz. Daha detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon numarası: 02127235888 Ayrıca web sitemizde bulunan adres ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı