Tümaş Mermer

Firma No
19875F9775
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İzmir Asfaltı Bozburun Yolu 1. Km. Ahmet Nazif Zorlu San.Sitesi yanı Denizli - Türkiye
Telefon
02583712584
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
tumasmermer.com
E-Posta
satis@tumasmermer.com
Görüntülenme
12477
Navigasyon
Yol Tarifi
Doğal taş sektöründe Türkiye´nin ve Dünya´nin tercihi olan Tümaş Mermer; ürünleri, kalitesi, güvenilirliği, ileri teknoloji ile 24 saat üretim yapan ocak ve fabrikalarıyla 1986´dan beri ´Türkiye´nin en büyük doğal taş üreticilerinden´ olmuştur. Doğal taşın ait olduğu ülkenin niteliklerini ve güzelliklerini yansıttığının bilincinde olan firmamız; geçmisi, bugünü ve geleceği bir bütün olarak görerek Türkiye´de ve Dünya´da doğal taş sektöründe bir simge olmayı amaçlamaktadır. Geniş ürün yelpazesi, ürettiği çözümler ve taşi işlemedeki hassasiyeti ile oluşturulan mekanları kalıcı kılan Tümaş, geleceğin mekanlarinı geçmişin motifleriyle bezeyerek taşın doğallı ile sunmaktadır.Tümaş Mermer Türkiye ve yurtdışında birçok projelere malzeme sağlamakta aynı zamanda da üretimini ve yatırımlarını hizla arttırmaktadır. Şirketimiz ,biri entegre olmak üzere toplam 4 fabrikada üretim yapmaktadır.Fabrika ve ocaklarda toplam: 380 Çalışan 26 Ocak Makinasi (İş Makinesi) 21 Blok Kesme Makinasi (ST) 6 Plakalik Blok Kesme Makinasi (Katrak) 2 Plaka Silim Makinasi 1 Smart Cut Plaka Ebatlama Makinasi 1 Plaka Ebatlama Makinasi 5 Fayans Hattı 2 Pah Hattı 1 5 eksen Cnc Kopru Kesme Makinasi 1 Kopru Kesme Makinasi Fabrikaya Entegre Tam Techizatli Atolye beylikdüzü rehber mersin rehber izmit rehber istanbul rehber büyükçekmece rehber  

Sahip olduğunuz ya da almayı istediğiniz hizmetler için yorumları okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşteriler için önemlidir.

Tümaş Mermer olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak bizimle iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı olacak şekilde talebinizi gerçekleştirmektedir.

Mükemmel veya kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen firmamızla iletişim kurun.

Firmamızla iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek veya daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Web sayfamızdan verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon no: 02583712584 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye özen gösteriyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak biz konusunda beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı hızlıca çözmeyi hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; size en mükemmel hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Almayı planladığınız hizmetle alakalı bütün bilgilere web sitemiz üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Bu sayfayı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı