Tüm Mermer

Firma No
ACFC762413
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Talatpaşa Cad. Aslan Sk. No:36 Gültepe İstanbul
Telefon
05333831699
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
tummermer.com
E-Posta
bilgi@tummermer.com
Görüntülenme
12589
Navigasyon
Yol Tarifi
Sektörde 30 yıla yaklaşan tecrübemizle Marmara Adası, Saraylar Beldesi´ndeki mermer ocaklarımızda ham blok mermer üretimi yapmaktayız. Tüm Mermer olarak, kaliteli üretim ve güvenilir firma imajını her zaman ön planda tutmak suretiyle iç ve dış piyasa koşullarını da göz önünde bulundurarak ihracat ağırlıklı bir faaliyet göstermekteyiz. Tüm mermer, hizmet hayatına 1980 yılında blok ve ebatlı kesim yaparak Kağıthanedeki fabrikayla başladı. 1999 yılında, Saraylar beldesindeki ocak ile üretim sektöründe yerini alan Tüm Mermer?in 6 hektar alana yayılmış durumda bulunan ocak sahası içindeki fabrikası 10.000 m2 üzerine kuruludur. Yıllık blok üretimi 5.000 m3, fabrikada este ve katrakla plaka üretimi 15.000 m2 nin üzerindedir. Tüm Mermere ait mermer ocakları, Marmara Adası´nın mermer bakımından zengin kuzey kısmında, Saraylar Beldesinde yer almaktadır. İnsan emeği ve modern makinaların gücünün bir arada değerlendirildiği ocaklarımızda iklim elverdiği ölçüde tüm yıla yayılı bir faaliyet gösterilmektedir. Yıllık blok mermer üretimimiz 5.000 metreküpün üzerindedir.  

Profesyonel ya da en güvenilir hizmetlerden ucuz fiyatlarla yararlanmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en kaliteli hizmeti alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Tüm Mermer , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ilçesinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizle bizimle iletişime geçmeniz halinde size en yakın olan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

Diğer yandan sizler de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da bilgi elde edebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi ve bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda siz değerli müşterilerimizi aydınlatacaktır. Firma olarak hedefimiz; size en mükemmel hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Aynı zamanda hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassasız. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. Şirket olarak bizler alanında değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, problemlerinizi en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimizden dolayı, bu amaç doğrultusunda bütün kadromuzla çalışmaktayız.

Alacağınız hizmetlerle alakalı bilgilere web sitemizden hızlca erişebilirsiniz. Bunun yanında edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla irtibata geçiniz.

Sahip olduğunuz ve almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler ışığında tecrübelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için çok değerli olduğunu unutmayın. Ek olarak gönderdiğiniz düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler veya müşteriler için çok önemlidir.

Bizi ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres veya konum bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

Bu sayfadan sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar bilgi sahibi olursunuz. Detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 05333831699 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres veya e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı