TSteel Yapı Sistemleri

Firma No
43082FB2F3
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Aytar Cad. Başlık Sok. No : 4/9 1. Levent, İstanbul, Türkiye
Telefon
02122809730
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
tsteel.com.tr
E-Posta
ahmet@tsteel.com.tr
Görüntülenme
12799
Navigasyon
Yol Tarifi
aklaşık 17 dönüm arazi üzerinde kurulu olan TSteel, 7000 metrekare üstü kapalı fabrika binası, 11.000 metrekare açık imalat sahası, stok sahaları, sosyal, idari ve yardımcı tesisleri ile her türlü imalat ihtiyacına karşılık verecek yeterliliğe sahiptir. Yıllık 10.000 ton çelik konstrüksiyon imalat üretim kapasitesine sahip olan fabrikamız uluslararası standartlardaki üretim ile Türk ve Dünya imalat sanayinde tercih edilen bir kuruluş olma özelliğine sahiptir. Önemli sanayi tesislerinin gerçekleştirilmesi için gerekli olan altyapı, enerji, kapalı saha, ekipman ve makine, ulaşım, geniş ve deneyimli insan gücüne sahip olan fabrikamız imalatın her aşamasında sertifikalı tahribatsız muayene ekipmanları ve Kalite Güvence ve Kalite Kontrol Sistemleri ile müşterilerine kaliteli ve zamanında üretim yaparak hizmet vermektedir. Başladığı tüm işleri en iyi şekilde sonuçlandırmayı, yaptığı tüm işlerde güven ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.  

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. Firma olarak bizim amacımız; müşterilere en kaliteli hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

TSteel Yapı Sistemleri olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak kuruluşumuzla iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmektedir.

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en kaliteli hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak alanında tercih edilen firmalar arasında bulunmaktan mutluyuz. Bununla birlikte, problemlerinizi hızlıca çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda bütün ekip arkadaşlarımızla durmadan çalışmaktayız.

Aldığınız ve alacağınız hizmetlerin hepsi için yorumları da okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz düşünceler, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Bizleri ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz ve harita bilgilerimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı bütün bilgilere web sitemiz üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden destek isteyiniz.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan öteki kullanıcıların veya müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ya da bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen irtibata geçin.

Web sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için irtibat no: 02122809730 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres veya e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde iletişim numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı