TOPRAK MADENCİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş.

Firma No
C8D3CD4D81
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Toprak Center, Ihlamur Yıldız Cad., No:8, 34353 Beşiktaş/İSTANBUL
Telefon
02123263064
Web Site
toprak.com.tr
E-Posta
maden@toprak.com.tr
Görüntülenme
12742
Navigasyon
Yol Tarifi
TOPRAK MADENCİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. ( Merkez ) Ülke ekonomisine büyük katkılarda bulunan Toprak Holding kuruluşlarından Toprak Madencilik 1984 yılında kurulmuştur. Toprak Madencilik başta Toprak Gurubu Sanayi Şirketleri olmak üzere yurtiçi ve yurtdışındaki ilgili sektörlerin endüstriyel hammadde ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Toprak Madencilik 8 vilayette maden ruhsatı ve 20´den fazla maden ocağı ile yılda yaklaşık 1.000.000 ton endüstriyel hammadde üretmektedir.  

Web sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02123263064 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talep edebilirsiniz.

TOPRAK MADENCİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. , sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimiz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim kanallarını kullanarak bizler ile irtibata geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilecek ve mümkün olan en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmekte.

Sahip olduğunuz veya almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için yorumları da okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Tecrübelerinizin bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Ek olarak alanında uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak alanında değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en kısa zamanda çözüme ulaştırmayı hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları kısmımızdan diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetle ilgili bütün bilgilere sayfamız üzerinden erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

İletişime geçmeniz halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa sürede çözüme ulaştırmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri doğrultusunda en kısa sürede en mükemmel hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Firmamızı ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve konum bilgilerimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Profesyonel veya en güvenilir hizmetlerimizden cazip fiyatlar ile yararlanmak için lütfen firmamızla iletişime geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı