Tiyatro Gerçek

Firma No
EAECD0CB1F
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Hüseyinağa Mah. İstiklal Cad. Halep İş Hanı 62/20 Beyoğlu /İstanbul
Telefon
02122528991
Yetkili
Hakan Gerçek
Web Site
tiyatrogercek.com
E-Posta
info@tiyatrogercek.com
Görüntülenme
12594
Navigasyon
Yol Tarifi
Aylardır üstünde düşündüğüm, çalıştığım ve nihayet yola çıktığım bir konuyu sizinle paylaşmak istedim. 27 yıl emek verdiğim ve her zaman beni ayakta tuttuğuna inandığım, çok severek yaptığım oyunculuk kariyerime yeni bir basamak eklemek istedim. Tabii ki bu basamak bugüne kadar olan tiyatro kariyerimdeki en zor basamak. İlk olarak Atilla Birkiye ile paylaştığım, fikrini aldığım bir konuydu bu. Kent Oyuncuları ile bugüne kadar paylaştığım duygulardan, 23 senedir onlarla birlikte mutlu olmaktan, oyun arkadaşlarımdan, en önemlisi Yıldız Kenter´den ve Müşfik Kenter´den, iki dev ustadan öğrendiklerimden sonra, enerjimin beni yeni yerlere sürüklemekte olduğunu gördüm.Yeni bir şeyler yaratma arzusuydu bu. Kendimle olmak, yeni alanlar yaratmak ve oyunculuğu yeniden keşfetmek dürtüsüydü belki. Yeni keşfedilecek yaşamlar bulmak, bu yaşamları yeni oyun arkadaşlarıyla hayata geçirmek ve henüz salonsuz da olsa tiyatromuza yeni bir tiyatro, yeni bir soluk, yeni bir ekip, yeni bir anlayış katmak istedim. Zaman zaman umutsuzluğa düştüğüm ama her zaman beni heyecanlandıran bir konu oldu bu. Bu yoldan hareketle bir tiyatro kurmaya karar verdim... Biz oyuncular da sahnede her oyunda başka başka portreler yapsak bile kendi içimizdeki portrelerimizi, bize ait olanı ortaya çıkarmaya çalışıyoruz... Bu portreler kurmaca da olsa bizim içimizdeki gerçeğe dönüşüyor. Her oyunda başka portrelere, gerçek yaşamlara, biyografilere yer veren bir tiyatro oluşturmayı düşünüyoruz... Gerçek yaşamların izinden gitmeyi... Van Gogh oyunu, hatırlarsanız 20 yıl önce sevgili hocam Müşfik Kenter´in oynadığı ve asistanlığını yaptığım bir oyun. O zaman, bu oyunu belki yıllar sonra oynarım diye hayal etmiştim. Şimdi, ilk olarak bu oyunu sahnelemenin heyecanı içindeyim.  

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; müşterilere en mükemmel hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Alacağınız hizmetlerle alakalı bütün bilgilere bu sayfadan kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da bloğumuzdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Ayrıca sizler de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ya da harita bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileriyle erim hakkınız bulunmaktadır.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ayrıca alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. İşletme olarak konusunda beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, sorunlarınızı en kısa zamanda çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

İşletmemiz ile iletişim kurduğunuz andan itibaren sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturmak için çalışmaktayız. Uzman kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en mükemmel hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Tiyatro Gerçek olarak vermiş olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim numaralarımızla kuruluşumuzla iletişime geçmeniz halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Sahip olduğunuz ya da almayı planladığınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Paylaşımlarınızın bizim için çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Mükemmel ve en kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlarla yararlanmak için lütfen iletişime geçin.

Sayfamızdan verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02122528991 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres veya e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı