Tifmak Mühendislik

Firma No
7DD3FFA065
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Kavaklı Sanayi Sitesi Harman Sok. No:9 34596 Silivri İstanbul/TURKEY
Telefon
02127235700
Yetkili
Sn.Yetkili
Web Site
tifmak.com
E-Posta
gdeniz@tifmak.com
Görüntülenme
12116
Navigasyon
Yol Tarifi
Firmamız 20 yıllık bilgi, beceri ve deneyimleriyle; ülkemizde ve dünyanın birçok ülkesinde flexible ambalaj ve bağlantılı bir çok sektörün üretiminde kullanılan standart ve özel imalat makineler imal etmekte ve müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Biz müşterilerimizin tüm converting ve printing sorunlarına, ihtiyaçlarına yönelik makineler üretmekteyiz. Yüksek kalite, geliştirilebilen fikirler, yenilikçi mühendislik anlayışımız ve birinci sınıf servisimizle ileri teknoloji ile üretim hattımızı desteklemekteyiz. Genel hatlarıyla bakıldığında firmamız beş farklı sektöre hizmet vermektedir. Bunlar sırayla ; Flexible ambalaj üreticileri Plastik ambalaj üreticileri Self adhesive kağıt üreticileri Kendinden yapışkanlı bant üreticileri Non-wowen üreticileridir. Tüm bu sektörlere doğrudan ilişkili veya yan sanayi makinaları üreten Tifmak farklı sektörlere çalışmanın vermiş olduğu deneyim ve üstün farklılıktaki materyal bilgisiyle ürünlerinde her zaman doğru imalat yöntemini uygulamayı başarmıştır. Tifmak yıllar boyunca geliştirdiği üretim çeşitliliğini siz müşterilerimizle paylaşmaktan gurur duymaktadır. Sizlere baskı makinaları, laminasyon ve kaplama hatları ile kesme makinaları olmak üzere üç farklı grupta yaklaşık 42 çeşit ürün sunmaktayız. Bu ürünler tamamıyla Tifmak Mühendislik ve üstün imalat teknolojisinin getirmiş olduğu standart kalitede ve düzende üretilmektedir. Yaklaşık 20 yıla varan imalat sürecimizde sizlere 500? e yaklaşan çeşitli evsafta makineler ile hizmet vermekten gurur duymaktayız. Firmamızın çalışanları ile harikalar yarattığı 5000 m2 ? lik yeni üretim alanımızda bizleri ziyaret etmenizi ve Tifmak havasını bizimle birlikte solumanızı ümit ediyoruz.  

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerimizden cazip fiyatlarla yararlanmak için lütfen firmamız ile iletişim kurun.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Ayrıca konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile faaliyetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. Şirket olarak biz konusunda değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en hızlı biçimde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle durmadan çalışmaktayız.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en hızlı şekilde çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan hiç şüphe duymayın.

Sahip olduğunuz ya da almayı istediğiniz hizmetler için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar veya müşteriler için oldukça önemlidir.

Sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi edinmek için iletişim numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02127235700 Ayrıca web sitemizde yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla ve e-posta adreslerimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bigisi isteyebilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda uzman takım arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak amacımız; size en mükemmel hizmeti en cazip fiyatlarla sunabilmektir. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. En önemli önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Tifmak Mühendislik , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizle firmamızla iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve mümkün olan en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmektedir.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ve daha fazla bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; ayrıntılı adres veya harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize telefon, mail ve adres bilgileri yardımıyla erişim imkanına sahipsiniz.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Alacağınız hizmetlerle alakalı tüm bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkündür. Sayfamızı okuduktan sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı