TERZİ MADENCİLİK

Firma No
BE21CFBDAA
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
SARAYLAR BELDESİ, MARMARA ADASI
Telefon
02668877131
Web Site
marmaramermeri.net
E-Posta
info@marmara-white.com
Görüntülenme
12498
Navigasyon
Yol Tarifi
,TERZİ MADENCİLİK,marmaramermeri.net,BALIKESİR,MARMARA,Maden ve Metal,Sondaj Firmaları

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Ek olarak alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. İşletme olarak biz konusunda beğenilen firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bununla birlikte, problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmayı hedeflediğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte azami çaba göstermekteyiz.

Bizler ile iletişime geçtiğinizde sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Ayrıca siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir veya tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz ve almayı düşündüğünüz hizmetler için kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Size sunulan hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Profesyonel ve en kaliteli hizmetlerden uygun fiyatlarla faydalanmak için lütfen irtibat kurun.

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi ve bütün sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; size en profesyonel hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Ayrıca hizmetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve iyi hizmettir.

Bizi ziyaret etmek veya firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; adresimiz ve konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza mail, telefon ve adres bilgileri yardımıyla her türlü erişim imkanınız bulunmaktadır.

TERZİ MADENCİLİK olarak bizler sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle bizle irtibat kurmanız halinde size en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Bu sayfa üzerinden verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02668877131 Ayrıca sayfamızda yayınlanan açık adres bilgileri yardımıyla veya e-mail adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız yine iletişim numaramız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bilgilere web sitemiz üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı