Terapilife Psikolojik Danışmanlık İstanbul Bakırköy

Firma No
071AE01BE8
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Psikoloji Enstitüsü - Kartaltepe Mahallesi / Pelinli Sokak No:26 Melisa Apt.B ? Blok D:13 (Ethica Hastanesi Karşısı)İncirli / Bakırköy / İstanbul Bakırköy İstanbul
Telefon
05448400758
Yetkili
Firma Rehberi
Görüntülenme
12178
Navigasyon
Yol Tarifi
Mesleğini çok seven iki Psikolojik Danışman olarak, yan yana insana ve hayata dair her şeye karşı yoğun bir sevgi ve saygıyla çalışıyoruz. Her bireyin biricikliğini bilerek, bireye özgü yaklaşımdan ödün vermiyor, bu doğrultuda bireylere, ailelere, çiftlere ve kurumlara eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.   HİZMETLERİMİZ Evlilik Terapisi Bireysel Psikoterapi Aile Terapisi Erkek Cinsel Terapi Çift ve İlişki Terapisi Kadın Cinsel Terapi Çocuk Danışmanlığı Ergen Danışmanlığı Sağlıklı Boşanma   evlilik terapisti , cinsel terapi

Profesyonel ve kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla yararlanabilmek için firmamızla iletişime geçin.

Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en hızlı şekilde çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda en hızlı şekilde en güvenilir hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Sayfamızdan verdiğimiz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 05448400758 Ayrıca web sitemizde bulunan açık adres bilgileri üzerinden ve e-mail adreslerimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres hususunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir veya bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.

Terapilife Psikolojik Danışmanlık İstanbul Bakırköy olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile bizler ile iletişime geçmeniz halinde size en yakın noktadaki tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz veya konum bilgilerimiz bu sayfada paylaşılmaktadır. Firmamıza telefon, mail ve adres bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmeye devam ediyoruz. Belirtmek isteriz ki konusunda uzman ekibimizle hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz. İşletme olarak alanında değerli firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en kısa zamanda çözüme kavuşturmayı hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte üst düzey çaba göstermekteyiz.

Aldığınız ya da almayı planladığınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da inceleyebilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Düşüncelerinizin bizler içiin değerli olduğunu unutmayın. Bunun yanı sıra paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı ziyaret eden diğer ziyaretçiler ve müşterilerimiz için de çok önemlidir.

İletişime geçmeniz halinde bütün hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; sizlere en profesyonel hizmeti en hesaplı fiyata sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça özenliyiz. Kısacası önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve uygun hizmettir.

Düğündüğünüz hizmetlerle ilgili bilgilere bu sayfadan kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinmeniz mümkün. Sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden destek isteyiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı