Temizsu Teknoloji Kimya Arıtma San Tic Ltd Şti

Firma No
3B12790215
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Karacaoğlan Mah 6172/2 Sok No:2/6 Bornova (Bornova / İzmir / Türkiye)
Telefon
02324720370
Yetkili
Özgür Kulalıgil (Yönetim Kurulu Baş
Web Site
temizsu.com.tr
E-Posta
info@temizsu.com.tr
Görüntülenme
14940
Navigasyon
Yol Tarifi
TemizSu Ne Yapar; Sağlığınız bizim için çok önemli, güvenle içebileceğiniz sağlıklı ve lezzetlisu üreten cihazlar kurarız. İşletmenizin ihtiyaç duyduğu özellikte su üreten sistemler kurar ve yaşatırız. İhtiyaçlarınız için en uygun arıtma sistemini dizayn ederiz. Nitelikli personelimiz tecrübesini ileri teknolojiyle birleştirerek sizin için proje üretir, güvenilir ve fizibil olarak uygular. Teknik servisimiz siz istediğiniz sürece sisteminizi yaşatır. Güçlü stok ve lojistik ağıyla tedarikçiniz. Faaliyet Alanları Evsel içme suyu arıtma sistemleri İşletmeler, kafe, restoran, ofisler için su arıtma sistemleri Endüstriyel su arıtma sistemleri Belediyeler, Kamu için su arıtma sistemleri Filtrasyon, dezenfeksiyon, su yumuşatma, kartuş filtreler, proses filtreleri Arsenik arıtma sistemleri, Demir Mangan arıtma sistemleri Arıtma mineralleri, reçineler, arsenik tutucu, demir mangan tutucu, yumuşatma, aktif karbon, tablet tuz  

İşletmemizle iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı en kısa zamanda çözüm sunmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesiyle ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmetleri alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Ayrıca alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Şirket olarak biz konusunda öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bununla birlikte, problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı hedeflediğimiz için, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla azami çaba göstermekteyiz.

İşletmemizi ziyaret etmek ya da daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz ve konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. İşletmemize mail, adres ve telefon bilgileri üzerinden erişim imkanına sahipsiniz.

Sahip olduğunuz ve alacağınız hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizim için değerli olduğunu unutmayın. Ayrıca paylaştığınız yorumlar, web sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılar ve müşteriler için oldukça önemlidir.

Temizsu Teknoloji Kimya Arıtma San Tic Ltd Şti , sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonunda sürdürmeye devam ediyoruz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile şirketimizle iletişime geçmeniz halinde size en yakın konumda bulunan profesyonel ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ya da iletişim için telefon no: 02324720370 Ayrıca web sayfamızda bulunmakta olan açık adres ve e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talep edebilirsiniz.

Mükemmel veya en kaliteli hizmetlerden ucuz fiyatlar ile yararlanmak için lütfen firmamız ile irtibat kurunuz.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcıların ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Almayı düşündüğünüz hizmetlerle alakalı tüm bilgilere bu sayfadan rahatça erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da bloğumuzdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Web sayfamızı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizimle iletişim numaralarımız üzerinden irtibata geçiniz.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; size en iyi hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken memnuniyetiniz konusunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı