Temel Pompa Samsun

Firma No
2DFD6E6B92
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
19 Mayıs Sanayi Sitesi 69.Sokak No:19 SAMSUN/TEKKEKÖY
Telefon
0362 266 8782
Yetkili
Temel Pompa
Görüntülenme
15965
Navigasyon
Yol Tarifi
Temel Pompa Samsun Pompa Ve Enjektör Servisi Her türlü dizel pompa, enjektör, turbo tamir, bakım ve yedek parça hizmetini tecrübeli kadromuz, test ekipmanlarımız ve servisimizle yıllardan beri büyük bir özveri ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Geniş özel tamir atölyesi ve ekipmanı en son teknolojiye sahip Dizel Servis düzenli olarak eğitim alan üstün vasıflı. Dizel pompa enjektörlerde uzmanlaşmış, bilgi, beceri, pratikleşmiş ustalarla pompa dizel servis teknolojiyi yakından takip ederek tüm yeni çıkan pompa üniteler için kurslara katılıp eğitim alıp, dizelde uzmanlaşmış kadrosu ile bilgisayar teknolojisinin hizmetin her alanında takip ederek garantili hizmet etmeyi görev saymaktayız. Her dizel araçta vazgeçilmez olan bilgisayar sistemiyle hizmet sunmakta olan TEMEL POMPA DİZEL SERVİS orjinal donanım kalitesinde BOSCH ve DELPHİ DENSO yedek parça kalitesi servis hizmeti uygun fiyat sadece arızalı parça değişimi servisimizde yapılan tamirlerde ürün ve işçilik garantisi. Ücretsiz arıza tespit sistemi ve testi pompa enjektör temini common rail yeni nesil dizel sistemler tamiri genel dizel pompa enjektör tamiri, dizel araç sahiplerine doğru arıza çözümü, kalite ve güven sunmaktır.  

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi siz değerli müşterilerimizi önemseyerek sürdürmeye devam etmekteyiz. Ek olarak alanında uzman ekibimiz ile faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Şirket olarak biz sektöründe beğenilen firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı hızlıca çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden, bu hedef doğrultusunda bütün kadromuzla durmadan çalışmaktayız.

Profesyonel ya da en güvenilir hizmetlerden ucuz fiyatlar ile yararlanmak için firmamız ile iletişime geçiniz.

İletişime geçtiğiniz takdirde bütün hizmetlerimiz ile alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı sorabilirsiniz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; sizlere en iyi hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Son olarak önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Firmamızı ziyaret etmek ve firmamızı daha iyi tanımak isteyenler için; ayrıntılı adres ya da harita bilgilerimiz sayfa üzerinde paylaşılmaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileri üzerinden her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sorunlarınızı hızlıca çözüm sunmak için çalışıyoruz. Profesyonel ekibimizin tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en kısa sürede en güvenilir hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Alacağınız hizmetle ilgili bütün bilgilere sayfamız üzerinden kolayca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog sayfamızdan gerekli tüm bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarına bakarak da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizler ile iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Sayfamız üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon numarası: 0362 266 8782 Ayrıca sayfamızda bulunan adres ya da e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Temel Pompa Samsun olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi profesyonel ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfadaki bilgilerimizle bizimle irtibat kurmanız halinde size en yakın noktadaki uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirecektir.

Aldığınız ve almayı düşündüğünüz hizmetler için yorumları okuyabilirsiniz. Almış olduğunuz hizmetler neticesinde düşüncelerinizi bizimle paylaşırsanız seviniriz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca gönderdiğiniz düşünceler, bu sayfayı ziyaret eden diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de oldukça önemlidir.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, işletme hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı