Tema Alüminyum

Firma No
A65387D1F9
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Köşklüçeşme Mah. Yenibağdat Cad. No : 130 Gebze / KOCAELİ
Telefon
02626414521
Yetkili
Sn. Yetkili
Web Site
temaaluminyum.com.tr
E-Posta
osman.erdag@temaaluminyum.com.tr
Görüntülenme
13544
Navigasyon
Yol Tarifi
Alüminyum Profil Sektörünün öncü firmalarından olan Tema Alüminyum, 1993 Yılında Esenler-İstanbul´da 10 kişilik bir kadro ile Alüminyum Aksesuar alanında hizmet vermeye başlamıştır. Hızlı adaptasyon ve yenilik arayışı ile Tema Alüminyum, 1995 yılında Gebze-Kocaeli´de, bir Elektrostatik Boya tesisi kurmuştur. 1997´den beri Türkiye´nin birçok yerinde hizmet veren Tema Alüminyum, 1998 itibari ile giydirme cephe sektöründe de önemli bir rol üstlenmiştir. Tema Alüminyum, Profil Üretim sektörüne 2002´de, SZ Mühendislik adıyla grup firması olarak girmiştir. Şu an 15?ten fzla ülkeye ihracat yaparak, ismini ve kalitesini dünyaya tanıtmaya devam etmektedir. Vizyonumuz, Global sahada, sektörümüzdeki en iyi ve en ekonomik çözüm üreten, en iyi teknik destek veren ve en hızlı hizmet sunan firma olmaktır. Misyonumuz, Yenilikçilik, yaratıcılık ve süreklilik esasları ile üretilen, kaliteli ve güvenilir ürünlerimizi müşterilerimize ulaştırmak; asırlar geçse dahi ayakta kalarak, portföyümüzü korumak ve geliştirmektir. Stratejimiz, İnsana ve çevreye saygılı, müşteri odaklı bir zihniyet ile kalitemizi her geçen gün daha üst seviyelere taşıyarak sürekli iyileşmek ve gelişmektir.  

Bu sayfa üzerinden sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02626414521 Ayrıca sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden veya e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşamaktaysanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

İşletmemizi direkt olarak ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi edinmek için; adresimiz ve harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. Firmamıza mail, adres ve telefon bilgileri yardımıyla her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Tema Alüminyum olarak biz sunmakta olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak kuruluşumuzla irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz harekete geçmekte ve en hızlı şekilde talebinizi gerçekleştirecektir.

İletişim kurduğunuzda tüm hizmetlerimizle alakalı ücret bilgisi de dahil olmak üzere tüm merak ettiklerinizi iletebilirsiniz. Konusunda uzman ekip arkadaşlarımız soracağınız tüm sorulara eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizleri aydınlatacaktır. İşletme olarak amacımız; müşterilere en profesyonel hizmeti en cazip fiyata sunabilmektir. Belirtmekte fayda var hizmetlerimizi sürdürürken memnuniyetiniz hususunda da oldukça hassas davranıyoruz. Son olarak önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Profesyonel ya da güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlarla yararlanabilmek için lütfen firmamızla iletişim kurunuz.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi hızlıca çözüm sağlamak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimizin tecrübesi ve bilgileri doğrultusunda en hızlı şekilde en kaliteli hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı bütün bilgilere web sitemizden hızlıca ulaşabilirsiniz. Bunun yanında tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da web sitemizden gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarını inceleyerek te bilgi sahibi olabilirsiniz. Sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı hala kafanızda soru işareti varsa, lütfen bizlerle iletişim numaralarımız üzerinden bağlantı kurunuz.

Ayrıca siz de kullanıcı yorumları bölümümüzden diğer kullanıcılarımızın ya da müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde müşteri yorumları üzerinden de ek bilgi elde edebilir ve bilginizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız veya almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size verilen hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Paylaşımlarınızın bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, sayfamızı ziyaret eden diğer kullanıcılar ya da müşteriler için oldukça önemlidir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyeti odaklı olarak sürdürmek için çaba gösteriyoruz. Bilginiz olsun konusunda tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Firma olarak alanında değerli firmalar arasında bulunmaktan gurur duymaktayız. Tüm bunlarla birlikte, problemlerinizi en hızlı biçimde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm ekiplerimizle azami çaba sarf etmekteyiz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı