Teknomar Mermer ve Madencilik (Ofis)

Firma No
03AD3D8607
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Sümer Korusu Postacı Halil Sokak No: 4/1 34450 Sarıyer / Tarabya / İstanbul
Telefon
02123638200
Yetkili
M.Turgut Çopuroğlu
Web Site
teknomarmaden.com
E-Posta
sales@teknomarmaden.com
Görüntülenme
12902
Navigasyon
Yol Tarifi
TEKNOMAR 2002 yılında kurulmuştur. M.Turgut ÇOPUROĞLU İstanbul Teknik Üniversitesi(İTÜ) mezunu olup Maden Mühendisi olarak 1982 yılından bu yana maden ve mermer sektöründe aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir. TEKNOMAR´ın ruhsat sahibi olduğu Mersin ili, Sİlifke ilçesi, Taşucu beldesi civarındaki mermer ocaklarında rödövans karşılığı çalışmakta olan MEDMAR Mermer Madencilik A.Ş. ile 2003 yılından bu yana birlikte çalışmaya devam etmektedir. Bu bölgedeki mermer sahalarımız rezerv ve mermer kalitesi açısından dünya çapında bir öneme sahip olup, Türkiye´nin en büyük bej mermer ocağıdır. TEKNOMAR, Türkiye´nin değişik bölgelerinde 50 civarında mermer ve maden ruhsatlarına sahip olup, bu sahalarda ki araştırma ve geliştirme faaliyetlerini sürdürmektedir.2012 yılından itibaren yatırım yapmaya elverişli sahalarda üretim faaliyetlerine başlayacaktır. Misyonumuz Rekabete Sürekli hazır, Büyüme Potansiyeli Üst Düzeyde Olan, Kalite ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Bir Değer Yönetmek. Vizyonumuz Mermer ve Maden Dünyasında Farklılıklar Yaratarak Kalıcı Süreklilikler Sağlamak. Değerlerimiz Dürüstlük, Sadakat, Çıkar Çatışmasından Kaçınma, Topluma ve İnsanlığa Karşı Sorumluluklarımız, Kalite, Müşteri Memnuniyeti, Güvenilirlik, Saygı, Doğa.  

Profesyonel veya en güvenilir hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile yararlanmak için lütfen irtibata geçin.

Almayı düşündüğünüz hizmetle alakalı bilgilere web sitemizden hızlıca ulaşabilirsiniz. Belirtmek isteriz ki edindiğimiz tecrübelerimiz ve deneyimlerimiz konusunda da blog sayfamızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi edinmeniz mümkündür. Web sayfamızı okuduktan sonra istediğiniz hizmet ile alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla bağlantı kurunuz.

Bizi ziyaret etmek ya da ayrıntılı bilgiyi yüz yüze almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres veya harita bilgilerimiz sayfamız üzerinde yer almaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Teknomar Mermer ve Madencilik (Ofis) olarak biz hizmetlerimizi tecrübeli kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sürdürmeye devam etmekteyiz. İletişim kanallarını kullanarak kuruluşumuzla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz bilgilendirilmekte ve mümkün olan en kısa sürede talebinizi gerçekleştirmektedir.

İşletmemizle iletişim kurduğunuz andan itibaren sorunlarınızı hızlıca çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübeleri ve bilgileri eşliğinde en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Diğer yandan siz de kullanıcı yorumları kısmımızdan öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önceki paylaşımlarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle müşteri yorumları yardımıyla da ek bilgi edinebilir ya da tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

İletişim kurmanız halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere sorularınızı iletebilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap vererek, bütün konularda sizleri aydınlatacaklardır. İşletme olarak amacımız; size en kaliteli hizmeti en hesaplı fiyatlarla sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken sizin memnuyeti konusunda da oldukça özenliyiz. Kısaca önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Aldığınız ve almayı planladığınız hizmetlerin tümü için yorumları inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler neticesinde tecrübelerinizi bizlerle paylaşırsanız mutlu oluruz. Öncelikle düşüncelerinizin bizler içiin çok değerli olduğunu sakın unutmayın. Ayrıca paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar veya müşterilerimiz için de çok önemlidir.

Yıllardır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini önemseyerek sürdürmeye devam ediyoruz. Ayrıca konusunda uzman ekibimiz ile hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Şirket olarak biz alanında öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Tüm bunlarla birlikte, sorunlarınızı en hızlı biçimde çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimizden ötürü, bu amaç doğrultusunda tüm ekiplerimizle durmadan çalışmaktayız.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetler ile alakadar daha detaylı bilgileri edinebilirsiniz. Daha detaylı bilgilenmek için irtibat numaralarımız vasıtası ile ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi ve iletişim için telefon numarası: 02123638200 Ayrıca sayfada bulunmakta olan açık adres ya da e-posta adreslerimizden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, açık adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı