Teknomar Mermer ve Madencilik (Merkez)

Firma No
8F43036C52
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
İlkbahar Mahallesi 621.Sokak No: 8 06450 Çankaya / Ankara
Telefon
03124919780
Yetkili
M.Turgut Çopuroğlu
Web Site
teknomarmaden.com
E-Posta
info@teknomarmaden.com
Görüntülenme
13248
Navigasyon
Yol Tarifi
TEKNOMAR 2002 yılında kurulmuştur. M.Turgut ÇOPUROĞLU İstanbul Teknik Üniversitesi(İTÜ) mezunu olup Maden Mühendisi olarak 1982 yılından bu yana maden ve mermer sektöründe aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir. TEKNOMAR´ın ruhsat sahibi olduğu Mersin ili, Sİlifke ilçesi, Taşucu beldesi civarındaki mermer ocaklarında rödövans karşılığı çalışmakta olan MEDMAR Mermer Madencilik A.Ş. ile 2003 yılından bu yana birlikte çalışmaya devam etmektedir. Bu bölgedeki mermer sahalarımız rezerv ve mermer kalitesi açısından dünya çapında bir öneme sahip olup, Türkiye´nin en büyük bej mermer ocağıdır. TEKNOMAR, Türkiye´nin değişik bölgelerinde 50 civarında mermer ve maden ruhsatlarına sahip olup, bu sahalarda ki araştırma ve geliştirme faaliyetlerini sürdürmektedir.2012 yılından itibaren yatırım yapmaya elverişli sahalarda üretim faaliyetlerine başlayacaktır. Misyonumuz Rekabete Sürekli hazır, Büyüme Potansiyeli Üst Düzeyde Olan, Kalite ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Bir Değer Yönetmek. Vizyonumuz Mermer ve Maden Dünyasında Farklılıklar Yaratarak Kalıcı Süreklilikler Sağlamak. Değerlerimiz Dürüstlük, Sadakat, Çıkar Çatışmasından Kaçınma, Topluma ve İnsanlığa Karşı Sorumluluklarımız, Kalite, Müşteri Memnuniyeti, Güvenilirlik, Saygı, Doğa.  

Uzun zamandır edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Ek olarak alanında uzman ekibimizle faaliyetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmek için çaba gösteriyoruz. İşletme olarak biz alanında öncü firmalar arasında yer almaktan gurur duymaktayız. Bu yüzden, sorunlarınızı hızlıca çözüme ulaştırmayı hedef edindiğimiz için, bu hedef doğrultusunda tüm ekibimizle birlikte azami çaba sarf etmekteyiz.

Web sayfamızdan sunmuş olduğumuz hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi almak için irtibat numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi ve iletişim için irtibat no: 03124919780 Ayrıca web sayfamızda yayınlanan açık adres ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz. Adres konusunda problem yaşıyorsanız yine irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Ayrıca sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın veya müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgi edinebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Aldığınız ve almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için sayfamızda bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Size sunulan hizmetler doğrultusunda tecrübelerinizi bizler ile paylaşınız. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu bilmelisiniz. Ek olarak paylaştığınız yorumlar, bu sayfayı okuyan diğer ziyaretçiler ve müşteriler için oldukça önemlidir.

Düğündüğünüz hizmetle alakalı tüm bilgilere bu sayfadan erişebilirsiniz. Bunun yanında sahip olduğumuz tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sayfalarımızdan gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olmanız mümkün. Web sayfamızı inceledikten sonra istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda sorular bulunuyorsa, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Teknomar Mermer ve Madencilik (Merkez) olarak bizler vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman ekibimizle birlikte Türkiye Türkiye Tüm İlçeler lokasyonu ve çevresinde sağlamaya devam etmekteyiz. İletişim bilgilerimizi kullanarak firmamızla irtibata geçmeniz halinde sizlere en yakın uzman ekiplerimiz harekete geçecek ve en hızlı olacak şekilde talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Firmamızı ziyaret etmek veya daha ayrıntılı bilgi edinmek için; ayrıntılı adres veya konum bilgilerimiz sayfamız üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza adres, telefon ve mail bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

İletişim kurduğunuzda bütün hizmetlerimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil tüm sorularınızı iletebilirsiniz. Konusunda profesyonel ekip arkadaşlarımız ileteceğiniz tüm sorulara eksiksiz cevap vererek ve tüm konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; müşterilere en kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunabilmektir. Ayrıca faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizin memnuyeti hususunda da oldukça hassasız. Kısacası önceliğimiz; değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

Bizimle iletişime geçtiğinizde sorunlarınızı hızlıca çözüm sağlamak için çalışıyoruz. Profesyonel kadromuzun tecrübesiyle ve bilgi birikimleri eşliğinde en hızlı şekilde en iyi hizmetleri alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Mükemmel ya da kaliteli hizmetlerimizden hesaplı fiyatlarla yararlanabilmek için firmamızla iletişim kurun.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı