Teknik Bobinaj / Hüseyin YEŞİLKIR

Firma No
54FEECCC74
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Körfez Sanayi Sitesi 8. Blok No:18 Kocaeli/İzmit
Telefon
02623351700
Yetkili
Hüseyin YEŞİLKIR
Web Site
teknikbobinaj.com
E-Posta
info@teknikbobinaj.com
Görüntülenme
12469
Navigasyon
Yol Tarifi
20 yılı aşkın deneyimli ve uzaman kadrosuyla birlikte her türlü bobinaj, elektrik motorlarının sarımı, Ağır sanayi makinalarının bakım, onarımı, montaj ve revizyonunu gercekleştirmektedir. Müşteri memnuniyetini kesin ve pratik çözümleri her zaman öncelikli amacı Saygı, Güven, Dostluk ve Dürüstlüğe dayanan ilişkilere değer veren çözüm ortağınızdır. Teknik Bobinaj müşterilerini ilerleme ve gelişimde kendine ortak olarak görerek onlar için en ileri, teknolojiyi uygun fiyat politikaları ile kaliteden ödün vermeden en hızlı çözümler sunarak müşterilerine değer katar.  

İletişime geçmeniz halinde hizmetimizle alakalı fiyat bilgisi de dahil bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Konusunda profesyonel takım arkadaşlarımız ileteceğiniz her soruya eksiksiz cevap verecek, bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. Firma olarak bizim amacımız; müşterilere en profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Belirtmekte fayda var faaliyetlerimizi sürdürürken sizlerin memnuniyeti konusunda da oldukça hassasız. Kısaca önceliğimiz; müşteri memnuniyetidir.

Diğer yandan siz de ziyaretçi yorumları kısmımızdan diğer kullanıcıların ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları yardımıyla da ek bilgi elde edebilir ve tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz.

Profesyonel veya en kaliteli hizmetlerden hesaplı fiyatlar ile yararlanabilmek için lütfen iletişim kurun.

Sayfamızdan sağlamış olduğumuz hizmetlerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha ayrıntılı bilgi edinmek için irtibat numaralarımız vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi ve iletişim için telefon no: 02623351700 Ayrıca sayfamızda bulunan açık adres bilgileri üzerinden ya da e-posta adresimiz üzerinden de ulaşmanız mümkün. Adres konusunda sorun yaşamanız halinde de yine irtibat numaralarımız üzerinden irtibata geçerek, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Düğündüğünüz hizmetlerle alakalı bilgilere sayfamız üzerinden hızlca erişebilirsiniz. Belirtmek isteriz ki tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da blog yazılarımızdan gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullanıcı yorumlarından da bilgi sahibi olabilirsiniz. Web sayfamızı okuduktan sonra alacağınız hizmetle alakalı halen kafanızdaki soru işaretleri gitmediyse, lütfen bizlerle iletişim bilgilerimiz üzerinden irtibata geçiniz.

Teknik Bobinaj / Hüseyin YEŞİLKIR olarak bizler sağlamış olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuzla Türkiye Türkiye Tüm İlçeler bölgesinde sağlamaya devam etmekteyiz. Sayfada bulunan bilgilerimiz ile firmamızla irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan uzman ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en hızlı olacak şekilde istediğiniz hizmeti gerçekleştirecektir.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgilerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz. Belirtmek isteriz ki alanında uzman ekibimizle hizmetlerimizi profesyonel şekilde sürdürmeye devam etmekteyiz. İşletme olarak bizler konusunda tercih edilen firmalar arasında yer almaktan gurur duyuyoruz. Bu yüzden, problemlerinizi hızlıca çözmeyi hedef edindiğimizden ötürü, bu hedef doğrultusunda bütün ekibimizle birlikte çalışmaktayız.

İşletmemizi ziyaret etmek ve daha ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; adresimiz veya konum bilgimiz bu sayfada yer almaktadır. Firmamıza telefon, adres ve mail bilgileriyle erişim imkanına sahipsiniz.

Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin hepsi için sayfada bulunan yorumları okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler ışığında düşüncelerinizi bizler ile paylaşınız. Tecrübelerinizin bizler içiin değerli olduğunu sakın unutmayın. Bunun yanı sıra gönderdiğiniz yorumlar, web sitemizi inceleyen diğer kullanıcılar veya müşteriler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sıkıntılarınızı en kısa yoldan çözüme ulaştırmak için çalışmaktayız. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgileri eşliğinde en kısa zamanda en mükemmel hizmetleri alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı