Tekmar Mermer

Firma No
B30794E496
İl
Türkiye
İlçe
Türkiye Tüm İlçeler
Sektör
Firma Rehberi
Adres
Gazeteciler Sitesi Haberler Sok. No:11 -1 İstanbul
Telefon
02123372855
Web Site
tekmarble.com
E-Posta
info@tekmarble.com.tr
Görüntülenme
12873
Navigasyon
Yol Tarifi
TEKMAR Ailesi, ana ülkesi Anadolu?nun kuzeyinde Karadeniz´den, güneyine Akdeniz´e kadar uzanan coğrafyasında yer alan tüm mermer ocaklarında, bütün fabrikalarında çalışanlarıyla, biribirilerine sevgi ve saygıyla bağlı, kökleri 8000 yıla dayanan büyük ve soylu bir ailedir. Bu ailenin yakın akrabaları da, Türkiye´den başlayıp tüm dünyaya yayılmış bulunan değerli müşterileriyle bütünleşerek kocaman bir TEKMAR Evren Ailesini oluşturmakla gurur duymaktadır. Bu TEKMAR Evren Ailesinde güzellikler paylaşıldıkça çoğalır, sıkıntılar paylaşıldıkça yok olur. Tek yok olmayan TEKMAR Evren Ailesi kavramıdır. Tekmar´ın Vizyonu ve Kalite Anlayışı Tüm faaliyetlerinde müşteriye, personele, alt ve yan sanayiye daima dürüst davranmak. Tüm ilişkilerde paylaşımcı ve uzlaşmacı olmak. Müşteriyi zorlamadan, çıkar gözetmeksizin yönlendirmek. Müşteri istek, gereksinim ve beklentilerini anlamak ve müşteri beklentilerini aşarak karşılamak. Otonom yönetim, merkezi denetim uygulamak. Üstten talimat yerine, alttan karar ve üstten onayı benimsemek. Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları cesaretlendirerek, performansı ve yaratılan değeri geliştirmek. Tüm personelin planlı ve sistematik eğitimler ile kariyerlerini geliştirmelerine yardımcı olmak, onları kendine çalışır bir psikolojiye eriştirmek. Ekip çalışmasını önde tutmak; kârı, zararı, başarı ve başarısızlığı paylaşmak. ?Kaliteyi ön planda tutmak?, ?prosesleri sürekli iyileştirmek?, ?işi ilk seferinde doğru yapmak?, ?teknolojik ve sektörel gelişmeleri izlemek? olgularıyla kaliteliyi üretmek ve geliştirmek için temel ilke ve yöntem olarak tümünü benimsemek.  

Alacağınız hizmetle ilgili tüm bilgilere sayfamız üzerinden erişebilirsiniz. Ayrıca tecrübelerimiz ve deneyimler konusunda da web sitemizden gerekli bilgileri inceleyebilirsiniz. Eklemek gerekirse kullanıcı yorumlarından da bilgi edinebilirsiniz. Bu sayfayı inceledikten sonra almak istediğiniz hizmet ile alakalı hala kafanızda soru işaretleri bulunuyorsa, lütfen bizimle iletişim bilgilerimiz yardımıyla destek isteyiniz.

Bizleri direkt olarak ziyaret etmek veya ayrıntılı bilgi almak isteyen müşterilerimiz için; açık adres ve konum bilgilerimiz sayfa üzerinde sunulmaktadır. Firmamıza adres, mail ve telefon bilgileriyle her türlü erişim hakkınız bulunmaktadır.

Profesyonel veya güvenilir hizmetlerimizden ucuz fiyatlarla faydalanmak için firmamız ile irtibata geçiniz.

Tekmar Mermer , vermiş olduğumuz hizmetlerimizi uzman kadromuz ile Türkiye Türkiye Tüm İlçeler ve çevresinde sürdürmeye devam ediyoruz. İletişim bilgilerimizle şirketimizle irtibat kurmanız halinde sizlere en yakın olan tecrübeli ekiplerimiz bilgilendirilecek ve en kısa zamanda talep ettiğiniz hizmeti gerçekleştirmekte.

Sayfamız üzerinden sunmuş olduğumuz hizmetlerle alakadar daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaralarımız yardımı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ya da iletişim için telefon no: 02123372855 Ayrıca sayfamızda bulunmakta olan açık adres veya e-posta adreslerimizden de ulaşabilirsiniz. Açık adres konusunda sorun yaşıyorsanız aynı şekilde irtibat numaralarımız üzerinden iletişim kurarak, detaylı adres bilgisi talebinde bulunabilirsiniz.

Bizler ile iletişim kurduğunuz andan itibaren problemlerinizi en kısa yoldan çözüme kavuşturmak için çalışıyoruz. Alanında tecrübeli ekibimizin tecrübesi ve bilgi birikimleri eşliğinde en kısa zamanda en kaliteli hizmeti alacağınızdan tereddütünüz olmasın.

Diğer yandan sizler de kullanıcı yorumları bölümümüzden öteki kullanıcılarımızın ve müşterilerin daha önce paylaştıklarını inceleyebilir, firmamız hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Böylelikle kullanıcı yorumları üzerinden de ek bilgiler edinebilir ya da bilginizi paylaşabilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve bilgi birikimlerimizi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürdürmeye devam etmekteyiz. Ek olarak alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile hizmetlerimizi sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz. Şirket olarak konusunda öncü firmalar arasında bulunmaktan gurur duyuyoruz. Bunların neticesinde, sorunlarınızı en kısa sürede çözmeyi hedeflediğimiz için, bu amaç doğrultusunda tüm kadromuzla üst düzey çaba göstermekteyiz.

Aldığınız ya da almayı düşündüğünüz hizmetlerin tümü için kullanıcı yorumlarını da okuyabilirsiniz. Sahip olduğunuz hizmetler doğrultusunda düşüncelerinizi bizle paylaşabilirsiniz. Öncelikle düşüncelerinizin bizim için değerli olduğunu sakın unutmayın. Ek olarak paylaşacağınız düşünceler, web sitemizi inceleyen diğer ziyaretçiler ya da müşterilerimiz için de oldukça önemli bir yere sahiptir.

İletişim kurmanız halinde tüm hizmetlerimiz ile alakalı fiyat bilgisi de dahil olmak üzere bütün merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Alanında profesyonel takım arkadaşlarımız soracağınız bütün sorulara eksiksiz cevap verecek ve bütün konularda sizi aydınlatacaklardır. İşletme olarak hedefimiz; size en profesyonel hizmeti en cazip fiyatlarla sunmaktır. Aynı zamanda faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ederken sizlerin memnuniyeti hususunda da oldukça özenliyiz. En önemli önceliğimiz; sizlerin memnuniyetidir.

Yorumlar
Daha önce hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yap!
Yorum Yap
Lütfen ad soyad girin!
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin!
Lütfen yorumunuzu girin!
Sayfayı Sahiplen

 Bu sayfada bulunan firma bilgileri özel yazılımlar veya firma sahiplerinin bilgileri doğrultusunda oluşturulmuştur veya yetki vermiş oldukları ajanslar 3 kişiler tarafından eklenmiştir. Eğer bu sayfa özel yazılım sayesinde oluşturulduysa yada sayfadaki bilgiler geçekleri yansıtmıyor ise sisteme üye olup bu sayfayı sahiplenebilirsiniz. Yanlış olduğunu düşündüğünüz bilgileri bu şekilde kolayca güncelleyebilirsiniz.

Yasal Uyarılar

Adreskaydi.Com, Türkiye'nin her bölgesinde ücretsiz firma rehberi hizmeti vermekte olan bir internet sitesidir. 
Adreskaydi.Com internet sitesinin sahiplerinin veya yöneticilerinin bu web sitesinde listelenmekte olan firmalar/işletmeler ile hiçbir bağlantısı yoktur. 
Adreskaydi.Com'da bulunan firmalar özel yazılımlar veya kullanıcılar tarafından beyan edilen bilgiler ile oluşturulmaktadır. 
Adreskaydi.Com üzerinden edinilen bilgiler ile firmalar arasında yapılacak her hangi bir ticari işbirliğinde taraf yada güvence olmamaktadır. 
Finansal işlemler kişiler ve işletmeler arasındadır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde bulunan firma bilgileri hiçbir şekilde (resmi veya gayri resmi) bir konu ile ilgili kullanılmak üzere resmi bir kuruluşun, işletmenin bağlı olduğu meslek odalarının veya kurumum vereceği bilgi/belge yerine geçmemektedir. 
Resmi bir geçerliliği bulunmamaktadır. Sadece tanıtım amaçlıdır. 
Adreskaydi.Com web sitesinde yayınlanmakta olan firmaların ve web sitesini gezinen ziyaretçilerin arasında herhangi bir ödeme, tahsilat, satış veya para transferi teknik olarak mümkün değildir. 
Adreskaydi.Com'da bulunmakta olan firmaların yada ticari faaliyetlerin müşteri ilişkileri veya satış pazarlama teknikleri Adreskaydi.Com'u hiç bir şekilde bağlamaz ve ilgilendirmez. 
Adreskaydi.Com üzerinde kayıtlı işletmelerin/firmaların bilgilerinin düzenlenmesi ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.
Mail adresimizadreskaydi@gmail.com adresine ilgili firmanın linki ile e-posta yollayarak veya iletişim sayfasında bulunan bilgiler yardımıyla bize ulaşabilirsiniz. 
Ortalama 1 hafta içerisinde sizin olduğunu teyit ettiğimiz firmaların bilgilerini kaldırmaktayız veya güncellemekteyiz. Adreskaydi.Com firmalardan herhangi bir ücret talep etmemektedir. 
Sizlerden Adreskaydi.Com adını kullanarak ücret talebinde bulunanlara itibar etmeyiniz ve inanmayınız. Adreskaydi.Com bu tarz problemler için herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.
Bu web sitesini kullanmak ve firmaların bilgilerini okuyup, incelemek ve bunlar neticesinde firma ile bağlantı kurmak kişilerin kendi iradeleridir. 
Firmalar ve kullanıcılar arasında yaşanacak maddi veya manevi zararlardan Adreskaydi.Com sorumlu tutulamaz. 
Eğer yukarıda listelenen sorumluluk reddi ve yasal uyarılar size uymuyorsa tarayıcınızı kapatıp web sitesinden çıkabilirsiniz.

Yukarı